В Україні з'явилася платна електронна бібліотека періодики
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
21.11.10 12:16
There are no translations available.

У листопаді в Уанеті запустилася електронна бібліотека періодичних видань PressPoint (належить «Тандем-Медіа»). Каталог видань ресурсу налічує 17 тематичних рубрик
Необхідне видання можна знайти за назвами видавців або за алфавітом.
Передбачається, що проект буде заробляти на комісійних від підписки. «Щоб залучити клієнтів, ми намагаємося домовлятися з видавцями, про продажі передплати за трохи більш низькою ціною», - пояснила керівник відділу маркетингу Presspoint Анастасія Паніна. Вона також зазначила, що зараз каталог видань на сайті далеко не повний. Кампанія запустилася зовсім недавно тому зараз з видавничими будинками активно ведуться переговори. У майбутньому на сайті з'являться і популярні глянсові видання.
Щоб отримати доступ до обраного видання, необхідно роздрукувати рахунок на принтері та оплатити його в будь-якому відділенні банку або розплатитися платіжною банківською карткою міжнародних платіжних систем. Крім того, для оплати можна скористатися системою WebMoney. Після оплати, читач зможе отримати доступ до електронної копії видання в «читальному залі» сайту. Для роботи з виданнями в режимі offline користувачеві доведеться встановити клієнт PressPointReader, який незабаром буде доступний для скачування на сайті.
Цікаво, чи відстежують автори проекту провалені ідеї з платним інтернет-доступом до періодики за кордоном? (прим. редактора)
(Джерело RU: internetua.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting