Російські хакери тримають чверть ринку кіберзлочинності
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
12.11.10 11:02
There are no translations available.

Дохід хакерів з Росії складає не менше 20% від світового обороту кіберзлочинності (близько 1 млрд доларів з 4-5 млрд), повідомляється в звіті російської компанії Group-IB, яка займається розслідуваннями IT-злочинів.
Як повідомив Ілля Сачков, виконавчий директор компанії Group-IB, за 2009 рік російський ринок кіберзлочинності виріс більш ніж у два рази, за різними оцінками, на 90-110%. При цьому російський ринок визначається виключно за територіальною ознакою. Якщо ж додати в цю картину російських хакерів, які входять у міжнародні угруповання, цифра може вийти більшою. Тим не менш, на думку Сачкова, російська кіберзлочинність не лідирує на цьому «ринку». Скоріше, вона входить до трійки за обсягами обороту поручіз США та Китаєм, передає РІА Новини.
Найбільший дохід кіберзлочинцям приносить шахрайство, пов'язане з системами дистанційного банківського обслуговування, викрадення персональних даних фізичних осіб (дані електронних платіжних систем, адреси електронної пошти), промислове шпигунство. Також сюди входить і так званий чорний ринок IT-послуг, на якому хакери можуть бути як виконавцями (наприклад, здійснюючи на замовлення однієї компанії атаку на IT-інфраструктуру її конкурента), так і замовниками (у цій ситуації, наприклад, хакер, який створив вірус з метою доступу до чужої інформації, може замовити його розповсюдження).
Об'єктами злочинної діяльності хакерів є, в першу чергу, російські компанії, каже Сачков. Це означає зміну колишньої ситуації: на початку 2000-х було вірне твердження про те, що російські хакери знаходять жертви перш за все за кордоном, а тепер вони переключилися на "внутрішній ринок". Причина, на думку Сачкова, в тому, що за цей час у Росії значно розвинулися банківські послуги та системи електронних платежів - головний предмет інтересу для кіберзлочинців.
(Джерело RU: news.finance.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting