В Брюсселі запущений єдиний юридичний інтернет-портал для громадян ЄС
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
27.07.10 14:23
There are no translations available.

Представники Єврокомісії та уряду Бельгії, яка головує в ЄС в даний час, урочисто відкрили в Брюсселі інтернет-портал - e-justice.europa.eu.

Глобальний сайт забезпечує користувачам доступ до 12 тис. сторінок юридичної інформації на 22 офіційних мовах Євросоюзу. На сайті можна швидко отримати відповідь на питання, пов'язані з розлученням, смертю, розподілом майна, шлюбом, народженням дітей та іншими юридичними проблемами, повідомляє латвійська газета "Телеграф".

Тут же можна знайти адвоката як у своїй, так і в іншій країні, отримати професійну консультацію онлайн і, таким чином, уникнути дорогих судових процесів.

Підприємці можуть ознайомитися з особливостями ведення бізнесу в сусідніх країнах, зрозуміти, де вигідніше займатися тим чи іншим видом діяльності.

Юристи зможуть отримати через E-Justice доступ до правових баз даних, зв'язатися зі своїми колегами в рамках судового процесу або знайти собі помічників. Надає інтернет-ресурс і можливість проведення відеоконференцій.

"Тепер кожен європеєць зможе за лічені хвилини дізнатися особливості правової системи будь-якої країни ЄС. Зі знанням приходить довіра, а з довірою приходить впевненість, що Ваші права будуть захищені незалежно від того, де Ви знаходитесь у Європі", - заявила єврокомісар з питань юстиції Вів'єн Редінг.

"Будь-який європеєць, будь то звичайний громадянин, бізнесмен або професійний юрист, зможе отримати відповідь на будь-який юридичне питання на своїй рідній мові. І отримати швидко. Ми всі знаємо, наскільки це важливо: адже відкладене правосуддя вже не правосуддя", - підкреслила Редінг.

За функціонування сайту і його наповнення відповідає спеціальна комісія, яка буде постійно оновлювати інформацію і додавати по мірі необхідності нові інструменти для спрощення роботи з інтернет-порталом.

Вже відомо, що на початку 2011 року на сайті буде розміщена інформація про реальні судові справи. Це дозволить порівняти, наприклад, як порушення правил дорожнього руху вирішуються в різних країнах ЄС. У 2013 році запрацює спеціальна функція E-Justice, що дозволить громадянам звузити пошук юристів. Наприклад, портал дозволить громадянинові ФРН розшукати розмовляючого на німецькій мові адвоката, який спеціалізується на питаннях сімейного права і розлучень в Угорщині.

(Джерело RU: hitech.newsru.com)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting