Силові структури США стурбовані покупкою ICQ росіянами
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
19.06.10 19:55
There are no translations available.

Американські правоохоронні органи стурбовані планами американської компанії AOL продати сервіс миттєвих повідомлень ICQ російській холдинговій компанії Digital Sky Technologies Limited (DST). Про це повідомляє видання Financial Times з посиланням на неназване високопоставлене джерело в силових структурах США.

ICQ - самий популярний інтернет-месенджер в Росії, Німеччині та Чехії, що є основним засобом комунікації, в тому числі й членів східноєвропейських кримінальних угруповань.

Сервера програми навіть після покупки компанією AOL в 1998 році залишилися в Ізраїлі, влада якого майже завжди надавала союзним США історію листування передбачуваних злочинців.

Як відзначає газета, американські правоохоронні органи тепер побоюються, що бази даних ICQ можуть переїхати до Росії, де домогтися розкриття тієї чи іншої інформації американцям буде набагато складніше.

DST, що володіє частками в інтернет-порталах Mail.ru, "Вконтакті", "Однокласники", Facebook та інших, досягла угоди з AOL про придбання ICQ за 187,5 мільйона доларів у кінці квітня.

(Джерело RU: podrobnosti.ua)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting