Суд зобов'язав борців зі спамом заплатити ... спамеру
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
19.06.10 17:31
There are no translations available.

Суд Іллінойсу зобов'язав британську організацію Spamhaus, що займається складанням чорних списків для блокування масових розсилок, виплатити 27002 долара чиказькій компанії e360. Ця сума є компенсацією за те, що Spamhaus визнали e360 спамерською компанією.

Глава e360 Дейв Лінхардт спочатку стверджував, що ярлик спамера, яким його нагородив Spamhaus, привела до збитків в 11,7 мільйона доларів. Суд першої інстанції присудив цю суму позивачеві, так як відповідач на засідання не з'явився.

Чиказька юридична фірма зголосилася представляти Spamhaus в апеляційному суді. Юристи зажадали від e360 довести, що шкоди було завдано саме на цю суму. У відповідь Лінхардт збільшив вимоги до 135 мільйонів доларів. Напередодні судового розгляду Лінхардт представив додаткові матеріали і знизив необхідну суму до 122 мільйонів доларів, а пізніше - до 30 мільйонів.

Під час судового розгляду e360 припинила свою діяльність, а докази нанесеного збитку, представлені Лінхардтом, були визнані в цілому ненадійними. Крім того, з'ясувалося, що за всі п'ять років роботи e360 її доходи склали усього 332 тисячі доларів. Усього Лінхардт пред'явив три позовних вимоги - за першим йому присудили 27 тисяч доларів, а за двома іншими номінально по долару.

За даними видання, Spamhaus не збирається оплачувати цю суму. У британській організації наголошують на своїй непідсудності Сполученим Штатам, а крім того, впевнені в тому, що e360 розсилала спам. Лінхардт, який вже закрив e360, у відповідь назвав Spamhaus фанатиками, не поважають закони США.

(Джерело RU: internetua.com)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting