Європейські влада хоче ввести моніторинг пошукових запитів
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
04.06.10 18:51
There are no translations available.

З 19 квітня до 9 вересня 2010 року серед депутатів Європарламенту йде збір підписів за декларацію 29, яка пропонує розширити дію директиви зі збирання та збереження даних (Data Retention Directive) на пошукові системи. Дана директива, яка знаходиться на різних стадіях впровадження в різних країнах ЄС, зобов'язує інтернет-провайдерів і операторів мобільного зв'язку зберігати приватну інформацію про своїх користувачів і надавати її на вимогу поліції. Якщо приймуть декларацію 29, то вимога розшириться також на пошукові запити і провайдери будуть зберігати також пошукову історію кожного громадянина в прив'язці до його особистості.

Збір підписів під декларацією йде під вивіскою захисту дітей, як звичайно. Передбачається, що ранній моніторинг інтернет-запитів дозволить виявити педофілів до того, як вони скоїли правопорушення.

Декларація вважається прийнятою, якщо під нею поставлять підписи більше половини парламентаріїв, яких налічується 736 чоловік. Згідно онлайновому лічильнику, в даний момент зібрано вже 324 підписи.

Щоб не допустити прийняття документа, кожному громадянину Євросоюзу пропонують написати лист на адресу свого депутата з проханням відкликати підпис. Хід боротьби можна відстежувати в блозі Крістіана Енгстрема, депутата від Піратської партії. Якщо б не він, можливо, широка громадськість так і не дізналася б про нову ініціативу Європарламенту.

(Джерело RU: securitylab.ru)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting