Тепер одяг можна приміряти в Інтернеті
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
29.05.10 09:50
There are no translations available.

Далеко не всі дівчата (не кажучи вже про молодих людей) люблять займатися шопінгом у пошуках потрібної блузки або нових джинсів. Ходити з магазину в магазин, приміряти одну річ за інший - заняття не для людей зі слабкими нервами. Зберегти нерви, час і гроші за проїзд допоможе сервіс smlxl.me - віртуальна примірювальна і гід по магазинах "в одному флаконі".

Назву цього сервісу, на перший погляд важко виговорити, але розшифровується досить просто: якщо подивитися на нього вдруге, то можна побачити зібрані в одне слово позначення розмірів одягу - S, M, L і, відповідно, XL.

SMLXL позиціонує себе в першу чергу як "пошуковик по магазинах" - іншими словами, це каталог одягу самих різних кольорів і стилів, від казуально і неформального до суворого офісного. На жаль, сервіс чітко обмежений тільки московськими магазинами.

Основна і найцікавіша "фішка" сервісу - віртуальна примірювальна. Весь одяг, який є в каталозі, може бути надітий на віртуальний манекен, причому, неважливо, верх це чи вниз - манекен можна розвернути на 180 градусів і помилуватися "заднім виглядом". Таким чином можна розважатися досить довго, приміряючи на віртуального хлопчика чи дівчинку ті чи іншу шмотки. Сервіс, втім, подбав і про хуліганів - приміряти жіночий одяг на чоловічий манекен (і навпаки) не можна. Зручним елементом є й те, що манекен не є статичним, він переміщається при прокручуванні сторінки.

Одяг та аксесуари, представлені на сайті, можна сортувати дуже багатьма способами: за ціною, кольором, типом одягу, магазину і марки. Кожен предмет представлений у загальному списку і може бути розглянуто крупним планом в хорошому дозволі, а також окремо з основною "технічною інформацією". Крім іншого, сервіс пропонує і реєстрацію, правда, не зовсім зрозуміло, для чого - купити на SMLXL нічого не можна, можна лише отримати посилання з адресою і картою місцезнаходження магазину, де знаходяться ті або інші брючки чи маєчка.

Головний недолік цього сервісу, що не дає йому можливість стати дуже популярним - занадто високі ціни на одяг. Оскільки весь одяг там брендовий, то й коштує він стільки ж, скільки в "реальних" брендових магазинах (відмінний показник цього - сортувальник за ціною: майже 90% одягу знаходиться в категорії "понад 1500 рублів"). Другий недолік - це відсутність можливості "віртуалізувати" самого себе - наприклад, яким-небудь чином прикрутити своє зображення до вельми умовної "особи" манекена, як роблять деякі онлайн-сервіси, що продають косметику.

Загалом, сервіс представив дуже цікаву ідею, яка може бути з успіхом застосована у багатьох онлайн-каталогах одягу і віртуальних магазинах, але не довів її до досконалості.

(Джерело RU: ubr.ua)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting