Пентагон зробить Інтернет безпечним для військових
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
26.05.10 12:52
There are no translations available.

Управління перспективних дослідницьких проектів (DARPA) Пентагону оголосило тендер на створення технології, яка зробить безпечним обмін інформацією між військовими в Інтернеті, особливо якщо їх передачу намагатимуться перехопити сторонні.

Як повідомляє InformationWeek, розробка нової технології буде вестися в рамках програми, що отримала назву "Безпечні військові комунікації" (SAFER).

У рамках програми будуть розроблені здатні убезпечити не лише пересилання документів від одного військового підрозділу іншому, але також і повідомлення, що пересилаються через інтернет-пейджери і електронною поштою. Крім того, безпечними стануть відеоконференції, IP-телефонія та передача потокового відео. Які методи забезпечення безпеки будуть використані, поки невідомо.

DARPA проявляє інтерес до таких технологій, які дозволяють людям анонімно обмінюватися інформацією через мережу. При цьому сама передача інформації повинна бути захищена від перехоплення або спотворення. У рамках SAFER, ймовірно, буде використовуватися метод блокування IP-адрес. За умовами тендеру DARPA, зацікавлені компанії повинні подати свої заявки не пізніше 6 липня 2010

(Джерело RU: internetua.com)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting