Український сайт потрапив в топ-6 піратських ресурсів
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
21.05.10 18:18
There are no translations available.

Робоча група Конгресу США з протидії міжнародному піратству у своєму черговому звіті (PDF) назвала п'ятірку "найбільш піратських країн" і затаврувала шість найбільш шкідливих піратських організацій.

До числа країн, які своїми порушеннями в області авторських прав підривають економіку США, конгресмени віднесли Росію, Китай, Канаду, Іспанію і Мексику. Відзначається, що ці країни виділені не тільки з-за високого рівня піратства, а й з-за "брак політичної волі для сприйняття проблеми лицем до лиця".

"Вражає, що піратство виходить не тільки з країн на кшталт Росії або Китаю, але також з Канади і Мексики, які є нашими найбільшими торговельними партнерами," - коментує сенатор Орін Хатч. До речі, в перекурах між боями з порушниками копірайту, сенатор пописує пісеньки. Презентуючи звіт про піратство, Хатч скористався нагодою й заодно попіарили свій новий диск - просто щоб не вставати два рази, адже в його віці кожне зайве рух може призвести до масштабної піщаної бурі.

У пункті звіту про Росію окремої згадки заслужив Санкт-Петербург, де продаж контрафакту нібито є звичайною практикою для роздрібних мереж.

У списку шести "найстрашніших" піратських організацій, крім The Pirate Bay, внесені китайський пошукач Baidu, канадський торрент-трекер IsoHunt, український ресурс mp3fiesta, люксембурзький MX4U.com і німецький RapidShare.

Присутність у цьому списку німецького файлообмінника трохи дивує, адже пару тижнів тому апеляційний суд Дюссельдорфа постановив, що RapidShare не несе відповідальність за своїх користувачів, які порушують авторські права. З цього випливає, що американські сенатори явно не читають новин з-за кордону. Втім, і з читанням місцевих новин справи у них йдуть не дуже добре: зовсім недавно Управління державної відповідальності США офіційно визнало, що шкода від піратства перебільшений, а облік збитку ведеться "копірастамі" некоректно.

До речі, наприкінці минулого тижня британський музикант Мік Джаггер в інтерв'ю "Бі-бі-сі" розповів про своє бачення проблеми так званого "збитку". "Люди заробляли гроші на звукозапису дуже недовго. Коли Rolling Stones починав, ми нічого не отримували від продажу записів, тому що звукозаписні компанії взагалі нічого не платили, - каже Джаггер. - Вони не платили нікому! Тільки потім був короткий період із 70 -го по 97-й рік, коли люди отримували гроші. Платили досить непогано і заробляли тоді всі. Але цей період пройшов".

(Джерело RU: tv.net.ua)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting