Google побореться за право посилатися на Rapidshare
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
06.05.10 21:44
There are no translations available.

(Джерело RU: ruformator.ru)

Google звернулася до американського суду з скаргою на звукозаписуючий лейбл, який раніше намагався засудити компанію. Пошуковик має намір довести, що посилання на файлообмінник Rapidshare, де користувачі часто розміщують захищений копірайтом матеріал нелегально, у видачі не сприяють поширенню піратства.

Скарга Google на незалежну звукозаписну компанію Blue Destiny Records, подана в американський суд, займає 96 сторінок, повідомляє Reuters. У ній пошуковик вимагає від суду дати пояснення про те, що посилання на Rapidshare у видачі не сприяють порушенню авторських прав третіх осіб навіть якщо користувачі, завантажуючи той чи інший контент на згаданий файлообмінник, зробили це незаконно.

У минулому році Blue Destiny Records подала до суду Флориди, США позов проти Google, Microsoft і Rapidshare. У ньому Rapidshare називався «центром розповсюдження нелегальних копій матеріалів, захищених авторським правом», а пошуковики Microsoft (Bing) і Google звинувачувалися в сприянні його діяльності. Лейбл пояснював, що користувачі можуть без затрат виявити розміщений нелегально на файлообмінниках контент в результатах пошуку.

У березні 2010 року лейбл відкликав позов і тепер Google вирішила перейти в контрнаступ. Скарга пошуковика подана до того ж суду, який раніше був прихильний до компанії в розгляді з видавцем контенту для дорослих Perfect 10. У суперечці про право пошуковика індексувати захищені авторським правом зображення, які належать Perfect 10, перемогла Google.

У квітні 2010 Rapidshare заявила про свої плани прибрати з Мережі сайти з посиланнями на піратські матеріали файлообмінника - каталоги посилань і пошукачі на rapidshare.com. У травні німецький суд ухвалив, що Rapidshare не повинна нести відповідальність за розміщення користувачами на файлообміннику піратських матеріалів і будь-яким чином фільтрувати їх.

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting