Мобільний трафік перевищить комп'ютерний до 2015 року
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
14.04.10 20:46
There are no translations available.

Аналітики інвестбанку Morgan Stanley, що склали звіт про майбутнє Інтернету, припустили, що до 2015 року обсяг мобільного інтернет-трафіку перевищить обсяг комп'ютерного. При цьому вони прийшли до висновку, що мобільний Інтернет все ще перебуває в початковій фазі росту.

В якості основних причин зростання популярності мобільного Інтернету аналітики назвали наявність недорогих функціональних пристроїв і збільшення зони покриття бездротових мереж. При цьому вони відзначили, що темпи розвитку мобільного Інтернету не мають аналогів в порівнянні з попередніми технологічними циклами зростання комп'ютерної галузі. Ключовим аспектом популяризації мобільного Інтернету були названі мережі 3G.

Проникнення мобільних мереж стандарту 3G в 2010 році може перевищити 21 відсоток. У країнах Європи і в США 3G-мережі доступні 54 і 46 відсоткам мобільних користувачів. Для порівняння, в Японії цей показник становить 96 відсотків. У той же час в Східній Європі, Південній Америці та Африці до 3G-мереж підключені менше 10 відсотків користувачів.

Також аналітики відзначили, що в 2009 році аудиторія соцмереж вперше перевищила кількість користувачів електронної пошти.

Джерело: eizvestia.com

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting