Пристави відкрили пошуковик за боргами
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
05.04.10 15:17
There are no translations available.

Федеральна служба судових приставів (ФССП) зробила для громадян новий сервіс - пошуковик з податкових заборгованостей. Рунетчики тут же кинулися перевіряти, чи немає у них боргів - новий сервіс впав одночасно з повідомленнями ЗМІ.

Коли він знову підніметься, то користувачі зможуть шукати свої (або чужі!) борги за допомогою трьох пошукових форм. В одній можна шукати по ПІБ і місцем реєстрації, у другій - за паспортними даними або ІПН, в третій - за номером виконавчого свідоцтва.

Оскільки сервіс впав, співробітники «Вебпланеты» не встигли знайти борги своїх знайомих, а також незнайомих людей, чиї дані (типу домашньої адреси) можна часто знайти через той же Інтернет

Навіщо пристави запустили сервіс, що розкриває боргові секрети всім бажаючим, невідомо. Як повідомив якийсь чиновник з ФССП в інтерв'ю «Відомостям», у майбутньому доступ до особистих боргів швидше за все буде відкриватися тільки за номером виконавчого виробництва, "щоб захистити інформацію від сторонніх".

Втім, кілька співробітників «Ведомостей», що мають непогашену заборгованість і щодо яких порушено виконавче провадження, не змогли виявити відомості про себе ні за паспортними даними, ні на ім'я та адресою проживання. Один запит за номером виконавчого справи теж не дав результатів. А на запит із зазначенням місця народження «Москва» була видана інформація про 97 боржників у розшуку. Зате працює пошук по юрособам.

Нагадаємо, що дізнатися про свої борги перед державою можна і на сайті Податкової служби. Кілька місяців тому ФПС відкрила сервіс «особистий кабінет», щоб громадяни могли відстежити, чи немає у них заборгованості.

Джерело: webplanet.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting