LTE загрожує Wi-Fi
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
25.02.13 19:57
There are no translations available.

Якщо згадати, навколо Wi-Fi було багато шуму в 2002 і 2003 роках, коли виникло багато спекуляцій на тему, що цю технологію чекає роль альтернативи або навіть заміни існуючих тоді мобільних мереж.
Потім ажіотаж пройшов, а ті з операторів, хто на хвилі буму вклався в Wi-Fi, як правило, канули в літа, тобто їх мережі. Сьогодні Wi-Fi розглядається зазвичай як доповнення до мобільних мереж, хоча є й інша точка зору, яка цілком може вписатися в бізнес-процеси фіксованих операторів зв'язку.
Про роль Wi-Fi в майбутньому світоустрої кажуть, приміром, в Cisco, випустивши нещодавно у світ свій оновлений прогноз щодо тенденцій трафіку в мобільних мережах, вже п'ятий за рахунком. Якби не Wi-Fi, обсяг трафіку в мережах мобільних операторів збільшувався б у середньому до 2017 року на 74% в рік, а з Wi-Fi очікуване зростання трафіку складе всього 66%. У компанії вважають, що «істотна частка мобільного трафіку перекладається на малі стільники, в першу чергу Wi-Fi». До 2017 року частка трафіку, що йде мимо мереж мобільних операторів, а проходить через Wi-Fi або фемто-стільники, буде становити у загальному обсязі 46%, а, для прикладу, в США і того більше, до 66%. Це одна точка зору. Але є й інша ...
Нас чекає бурхливе зростання мереж LTE у всьому світі. Як підкреслюють в компанії Mobidia, «вигода від більшої пропускної здатності призводить до того, що абоненти LTE в середньому споживають більше даних в мобільних мережах, так як збільшують використання таких сервісів, як відео. Дані також вказують на потенційну тенденцію до зниження використання Wi-Fi як у відносному, так і в абсолютному вираженні». Посилання на абсолютне вираження тут вказує на Південну Корею, де зареєстрований негативний ріст використання Wi-Fi. Як говорять в компанії, «у той час як використання Wi-Fi залишається дуже значним, дані вказують на можливу тенденцію щодо зниження його використання, що припускає додаткові можливості для операторів LTE».
От і думай, кому вірити?!
(Джерело RU: nag.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting