Перший офіційний турнір хакерів пройшов в Японії
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
04.02.13 22:16
There are no translations available.

Общенациональный турнир хакеров в Японии

В Японії завершився перший загальнонаціональний турнір хакерів, організований за підтримки уряду країни.
У фіналі, повідомляє телеканал NHK, взяли участь дев'ять команд по чотири людини, які вийшли переможцями в регіональних відбіркових змаганнях.
Перед ними було поставлене завдання якомога швидше розв’язати 24 завдання: зламати комп'ютер, розшифрувати пароль, викрасти документи тощо. На все це відводився певний час. Команда співробітників однієї з компаній інформаційної безпеки з Токіо здобула перемогу. Вона впоралася з 17 завданнями.
Один из победителей официального турнира хакеров в Японии
Влада Країни Висхідного Сонця має намір серйозно боротися з хакерством як місцевого, так і закордонного походження. А щоб бути в цьому успішним, треба знати супротивника.
У Японії щодня комп'ютерні зломщики проникають на сайти урядових і приватних організацій, крадуть цінну інформацію, переводять гроші на підставні рахунки, заражають комп'ютери вірусами. Розмір збитку від діяльності хакерів в Японії місцевим експертам ще належить визначити.
У деяких країнах, наприклад, у США і Великобританії, до боротьби з цим видом злочинів вже давно залучаються комп'ютерні генії, яких іноді називають "білими хакерами". У Японії пішли тим же шляхом. Змагання хакерів вирішено зробити регулярними. У наступному році за їх організацію візьметься приватна фірма.
Нещодавно, нагадаємо, стало відомо, що поліція Японії також збирається залучити до співпраці у боротьбі з кіберзлочинністю "етичних" хакерів. Крім того, поліція збирається здійснити обмін персоналом з навчальними закладами та компаніями, що займаються IT-технологіями, і залучить до співпраці експертів з кіберзлочинності.
Поліція також зобов'яже компанії зробити кроки для запобігання витоку конфіденційної інформації через додатки для смартфонів.
У минулому році Японія, спільно з десятьма країнами Асоціації країн Південно-східної Азії (ASEAN), розробила план зі створення мережі кіберзахисту для полегшення спілкування і обміну даними.
Про плани щодо посилення боротьби з кіберзлочинністю також повідомляло міністерство оборони Японії. Так, співробітники міністерства заявили, що з метою створення нових методів кіберзахисту, вони займаються збором і аналізом інформації про комп'ютерні віруси
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting