Спамери регулярно "стукають" в Роскомнадзор на сайт президента Росії
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
11.11.12 16:52
There are no translations available.

Після відкриття реєстру сайтів із забороненою інформацією Роскомнадзор отримав 85 скарг на сайт президента Росії kremlin.ru, в яких вимагають внесення його в "чорний" список.
63 користувача заявили, що на kremlin.ru розміщена дитяча порнографія; три людини знайшли на сайті Кремля методи і способами виготовлення наркотичних речовин, а ще 19 людей поскаржилися, що перегляд цього сайту провокує їх до суїциду. Заявки на включення того або іншого ресурсу в реєстр "нехороших" сайтів Роскомнадзор, як і було задумано, приймаються анонімно.
Співрозмовник газети в комітеті Держдуми з питань сім'ї, жінок і дітей зазначив, що всі доноси на kremlin.ru вже відхилені Роскомнадзор - у відомстві їх віднесли до спаму, поряд з 200 скаргами на сам реєстр заборонених сайтів zapret-info.gov.ru.
Закон про список сайтів з забороненою до поширення інформацією вступив в силу 1 листопада 2012 року, в той же день запрацював сайт, який дозволяє користувачам поскаржитися на портали.
Нагадаємо, закон, що дозволяє владі без рішення суду блокувати інтернет-сайти, набув чинності 30 липня 2012 року. "Чорний список" інтернет-сторінок з'явився в Росії 1 листопада.
В першу чергу, мова йде про дитяче порно, інструкції про суїциди і з виготовлення наркотиків. Якщо ресурс містить цю інформацію, то він може бути закритий у досудовому порядку. При наявності іншої забороненої інформації рішення про закриття сайту буде прийматися через суд.
На сайті zapret-info.gov.ru, який запустив Роскомнадзор, користувачі можуть залишити скаргу на той чи інший ресурс, який, на їхню думку, містить заборонену інформацію. Для цього необхідно вказати адресу сторінки та опис інформації, а також докласти скріншот сторінки.
За тиждень роботи реєстру в Роскомнадзор надійшло 7778 заявок, 7000 (близько 90 відсотків) з яких було відхилено. Один сайт, за даними "Известий", був заблокований, двом іншим відомство видало припис видалити протиправний контент.
Закон викликав бурхливу дискусію в суспільстві. Багато громадян і члени професійного співтовариства, у тому числі представники найбільших російських інтернет-компаній, висловили побоювання, що "чорний список" в реальності стане першим кроком до запровадження цензури в Мережі.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting