В одному з міст Китаю кожному жителеві нададуть безкоштовний Wi-Fi
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
11.11.12 16:48
There are no translations available.

Керівництво міста Ханчжоу (столиця східної провінції Китаю Чжецзян) оголосило на цьому тижні про запуск нового масштабного проекту зі створення публічних Wi-Fi точок доступу.
Проект передбачає створення WiFi-мережі, яка буде надавати послуги бездротового доступу в Інтернет для всіх жителів міста. Підключитися до безкоштовного Інтернету буде можна через будь-яку публічну точку доступу, загальним числом близько 2000.
Логічно, що такі точки доступу планується розміщувати в місцях скупчення людей. Це туристичні визначні пам'ятки, площі, транспортні розв'язки, театри та інші місця. Кожній публічній точці доступу буде дано стандартне ім'я «i-hangzhou». Пароль для підключення не потрібний. Всього ця бездротова мережа покриє територію в 200 квадратних кілометрів.
Біля кожної безкоштовної точки доступу буде розміщений знак з написом «free Wi-Fi available here», тобто «безкоштовна бездротова мережа доступна тут». Звичайно, є не тільки позитивні, але і негативні сторони у цього проекту. Приміром, створювана мережа спочатку буде підтримувати тільки підключення для користувачів смартфонів, з подальшим розширенням підтримки і для планшетних ПК. І тільки через кілька місяців, у другій половині наступного року, мережа буде підтримувати і ноутбуки/десктопні ПК.
Кожна публічна точка доступу дозволяє одночасно підключити 15 пристроїв (в ідеалі - 15 осіб зможуть працювати з такою точкою доступу). Пропускна здатність точки – 2 Мбіт/сек.
Відзначимо, що проект почали реалізовувати ще в 2007 році, але тільки тепер керівництво міста значно розширило список доступних точок доступу. До теперішнього моменту їх було не так багато. Як вже говорилося вище, головна мета проекту - покрити мережею безкоштовного бездротового інтернету все місто.
В інших містах Китаю також реалізовуються схожі проекти, але не в таких масштабах. В Україні також розвивають безкоштовний доступ в Інтернет.
(Джерело RU: telekomza.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting