Міліція наполягає на забороні анонімності в Інтернеті
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
28.10.12 11:07
There are no translations available.

МВС України виступило за обмеження анонімності інтернет-користувачів, і зокрема, соціальних мереж.
Про це повідомив начальник управління по боротьбі з кіберзлочинністю МВС Максим Литвинов.
«Головною причиною такого стану поширення та розвитку кіберзлочинності є саме анонімність, тому що вона провокує безкарність. Тому її потрібно скорочувати», - заявив він.
Він вважає, що, в даному питанні потрібно знайти баланс між запобіганням злочинів анонімними користувачами та захистом простих громадян від несанкціонованого використання їх персональних даних.
Він також зазначив, що зараз з цих питаннь проходить багато семінарів, у зв'язку з прийняттям закону, що регулює захист персональних даних.
На думку Литвинова, компромісний варіант у цій сфері - це прийняття закону про продаж SIM-карт з ідентифікацією абонента, який їх купив.
«Це один із кроків для того, щоб ідентифікувати абонента, тобто кінцевого користувача обладнання. Це один із шляхів щоб Facebook або інші соціальні мережі були не за паспортами, а щоб ідентифікувати кінцевого власника устаткування - це зменшить навантаження на соціальні мережі, тобто це один з компромісних кроків», - заявив він.
Раніше ЗМІ повідомляли про подібні ініціативи в Росії, де один з депутатів Держдуми виступив за введення реєстрації в соціальних мережах по паспорту.
Чутки про пропозиції зобов'язати українців купувати SIM-карти по паспорту, гуляли ще в минулому році. А до Верховної Ради вже внесений відповідний законопроект.
(Джерело RU: independent-news.org.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting