Основні етапи розвитку Інтернету
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
30.09.12 18:20
There are no translations available.

День ІнтернетуМіжнародний день Інтернету - одне із самих "плаваючих" свят: офіційну дату торжества намагалися ввести кілька разів, проте жодна так і не стала традиційною і загальновизнаною.
День Інтернету пропонувалося відзначати 4 або 7 квітня, а також 17 травня. В Росії ж традиційним днем святкування стало 30 вересня.
В 1988 році компанія "IT Infoart Stars" розіслала різним фірмам і організаціям пропозицію підтримати власну ініціативу, що складається з декількох пунктів: призначити 30 вересня Днем Інтернету і підвести в цей день підсумок чисельності Рунета. Перше святкування російського Дня Інтернету відбулося в московському "Президент-готелі" за участю двохсот чоловік, в число яких входили представники великих провайдерів, комп'ютерних фірм та інформаційних агентств.
Втім, для святкування Дня Інтернету в Росії цілком підійшло б 7 квітня: в 1994 році в цей день був зареєстрований домен .ru.
Що ж стосується інших дат, то кожна з них тим чи іншим чином відзначає значущі події, пов'язані з розвитком Інтернету. Так, 4 квітня є днем смерті святого Ісидора Севільського, покровителя учнів і студентів, який свого часу створив першу в історії людства енциклопедію. А 17 травня 1991 року був затверджений стандарт для сторінок WWW (World Wide Web).
(Джерело RU: ria.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting