Доступ до сервісу «Яндекс.Диск» відкритий для всіх бажаючих
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
09.09.12 16:33
There are no translations available.

Яндекс.ДискВ квітні цього року компанія «Яндекс» запустила сервіс хмарного зберігання даних «Яндекс.Диск». але сервіс працював тільки за запрошеннями. Тепер же скористатися ним можуть всі бажаючі.
Як заявив керівник сервісу Володимир Русинов, за той час, що Яндекс.Диск працював за запрошеннями, були отримані отримали тисячі відгуків, завдяки яким вдалося поліпшити сервіс.
Відзначається, що сервіс «Яндекс.Диск» дозволяє завантажувати файли різного формату і ділитися ними з іншими людьми. В хмарі зручно зберігати фотографії, відео та інформацію, яку важливо мати під рукою, наприклад, копії документів. Їх можна буде відкрити на будь-якому пристрої - комп'ютері, ноутбуці або смартфоні - які мають доступ до мережі Інтернет. Кожен користувач відразу отримує на «Яндекс.Диску» 10 ГБ дискового простору і може збільшити його до 20 ГБ, запрошуючи на сервіс друзів.
Мобільний додаток Яндекс.Диск доступний для пристроїв на базі операційних систем iOS і Android. З його допомогою можна в будь-який момент відкрити потрібний файл або терміново переслати його друзям, перебуваючи в дорозі. «Яндекс.Диск» відправить тільки посилання на документ, майже не витрачаючи мобільний трафік. Додаток також допоможе швидко перенести файл зі смартфона на комп'ютер. Наприклад, якщо завантажити знімки з телефону на «Яндекс.Диск», то вони стануть доступні і на комп'ютері, і на ноутбуці. При цьому, фотографувати можна прямо з програми і відразу зберігати знімки на сервісі, щоб не займати пам'ять смартфона.
Мобільний Диск стане в нагоді і в тому випадку, якщо знадобилося терміново переслати документ, а комп'ютера поруч немає. У додатку є можливість відправити посилання на файл, який лежить на диску. Це швидше і дешевше, ніж пересилати мобільною поштою весь документ. Посилання можна відправити будь-яким звичним способом - наприклад, поштою або за допомогою СМС.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting