Злодій: додаток «Find My iPad» порушив приватність мого особистого життя
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
25.08.12 07:49
There are no translations available.

Додаток Find My iPadНа думку злочинця, жертва не мала права використовувати додаток «Find My iPad» для пошуку загубленого пристрою в межах його власності.
Як повідомляє видання «The Sydney Morning Herald», в Австралії додаток «Find My iPad» допоміг обчислити грабіжника і знайти викрадений планшет.
Так, в поліцію звернувся власник планшета від компанії Apple із заявою про крадіжку цифрового пристрою. В ході розслідування під підозру правоохоронних органів потрапив 49-річний житель Канберри Алден Хардер (Alden Harder), який відмовився співпрацювати зі слідством і надавати відбитки пальців. Адвокат підозрюваного заявив, що всі докази провини його підзахисного були здобуті незаконним чином.
Згідно з матеріалами розслідування, власник викраденого планшета не відразу виявив пропажу свого iPad, однак, коли не зміг знайти гаджет, скористався додатком «Find My iPad». Пристрій привів його до власності відповідача, про що він відразу ж проінформував поліцію. Після того, як правоохоронці не відреагували на заяву, потерпілий повернувся до будинку підозрюваного і ввімкнув функцію звукового оповіщення про місцезнаходження гаджета. Коли звук почав доноситися з гаража злочинця, поліція провела у його будинку і гаражі обшук, в ході якого був виявлений не тільки викрадений планшет, але і декілька ноутбуків, а також значок офіцера поліції, вкрадений ще в 2009 році.
За словами Хардера, обшук його власності був незаконним, оскільки позивач не мав права підходити до його будинку і «вислуховувати різні звуки, що доносяться звідти». Відповідач вважає, що таким чином власник викраденого iPad вторгся в його особисте життя.
Рішення у справі окружний суддя має винести наступного тижня.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting