Названі найперспективніші технології 2012
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
24.08.12 09:50
There are no translations available.

Графік Hype Cycle for Emerging TechnologiesСкладений Gartner графік Hype Cycle for Emerging Technologies показує технології, які знайшли свою нішу і продовжили впевнений розвиток, до яких проявляється надмірна увага і які знаходяться на самому початку свого зародження.
Серед них: консумерізація, інтернет-телебачення, "великі дані" та ін.
"Великі дані", 3D-друк, інтернет-телебачення, NFC-платежі, хмарні обчислення і мультимедійні планшети є одними з технологій, які з початку 2011 р. найбільшою мірою  просунулися вздовж кривої Hype Cycle for Emerging Technologies, яку регулярно з 1995 р . складає дослідницька компанія Gartner.
Графік Hype Cycle, як пояснили в Gartner, включає три стандартних етапи розвитку будь-якої нової технології: Overenthusiasm (надентузіазм), Disillusionment (позбавлення від ілюзій) і Realism (реалізм). На першому етапі навколо технології створюється багато галасу, до неї проявляється гіпертрофований інтерес; на другому етапі технологія позбавляється колишньої уваги, публіка до неї остигає, і на третьому етапі починається стабільний розвиток цієї нової технології, нового ринку, який вона відкрила.
Згідно з графіком, наприклад, консумерізація і мультимедійні планшети до теперішнього часу вийшли на етап Realism - стабільне зростання, а, наприклад, технології розпізнавання мови і предиктивна аналітика вже наближаються до верхньої точки тієї частини кривої, яка характеризує стабільне зростання.
У той же час інтернет-телебачення, NFC, хмарні обчислення і управління за допомогою жестів позбавляються надмірної уваги - дані технології перебувають на етапі Disillusionment.
Серед нових технологій, обширний інтерес до яких перебуває у фазі зародження, відносяться: "великі дані", HTML5, бездротова передача енергії, "інтернет речей", транспортні засоби з автоматичним управлінням, технології видачі відповідей у звичному для людини вигляді, гібридні хмарні обчислення та ін.
Hype Cycle for Emerging Technologies
До нових технологій, що зароджуються - які ледве з'явилися на графіку - в Gartner віднесли: 3D-біодрук, квантові обчислення, об'ємні та голографічні дисплеї і пристосування для розширення функціональності людського організму.
"Hype Cycle for Emerging Technologies від Gartner призначений для технічних професіоналів та допомагає їм в стратегічній оцінці нових технологій і які зароджуються. Графік показує ті технології, які матимуть широкий вплив на бізнес, - пояснив Джекі Фен (Jackie Fenn), віце-президент і почесний співробітник Gartner. - Gartner Hype Cycle містить технології, які знаходяться під пильною увагою - через вкрай високий рівня інтересу до них або їх потенціалу зробити істотний вплив на індустрію, як вважає Gartner".
(Джерело RU: cnews.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting