Інтернет порівняли з кокаїном
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
13.08.12 10:25
There are no translations available.

Інтернет-залежністьРинок передачі даних ще довго може спати спокійно, знаючи, що обсяги споживання трафіку будуть тільки рости. І причиною тому є, в тому числі, зростаюча залежність користувачів від Інтернету.
Це відзначають психологи та соціологи. Зокрема, російські користувачі готові обмежувати себе в їжі і відмовлятися від сексу на користь чергового виходу в Мережу. Такі дані наводить агентство NewsEffector, відзначаючи, що в Росії стрімко зростає число «інтернет-кокаїнщиків".
В опитуванні соціологів взяло участь майже 8000 людей у віці від 18 до 55 років з Росії та кількох країн СНД. За даними NewsEffector, 69% чоловіків і 42% жінок готові відмовитися від гарячої води в будинку, аби був Інтернет. 45% і 56% відповідно готові заради цього менше їсти. 25% жінок і 20% чоловіків заявили, що вони готові, якщо знадобиться, на 3 тижні відмовитися від сексу, ніж залишитися без доступу в Інтернет. 53% опитаних заявили, що вони не уявляють свого життя без Інтернету.
12% чоловіків і 9% жінок вважають за краще від Інтернет спілкуванню з родиною. 34% чоловіків і 32% жінок готові спілкуватися з друзями віртуально, ніж проводити час з ними в реальному часі. При цьому від телефону заради Інтернету можуть відмовитися тільки 12% чоловіків і 9% жінок.
33% опитаних соціологами зізналися, що у них розвивається підвищена роздратованість і навіть стрес при відсутності Інтернету. Також майже 30% опитаних зазначили, що вони часто сидять в Інтернеті, займаючись безцільним пошуком інформації.
Більше половини респондентів (61%) заявили, що вони відчувають, що з кожним роком проводять все більше часу в Мережі. Більше третини відчувають, що їх залежність від всесвітньої павутини зростає. 15% респондентів стурбовані зростаючою залежністю від Інтернету. При цьому більшість опитаних (78%) стверджує, що Інтернет - це благо людства, тільки 5% вважають Інтернет злом.
Серед найпопулярніших сайтів, на яких росіяни проводять найбільше часу - соціальні мережі "ВКонтакте", "Однокласники", Facebook, портал mail.ru. Далі йдуть сайти знайомств і сайти еротичного змісту. На третьому місці йдуть он-лайн-ігри, на четвертому - новинні сайти.
"У Росії стрімко зростає число інтернет-кокаїнщиків, - упевнений директор моніторингового агентства NewsEffector Сергій Мороз. - Багато людей не тільки готові відмовитися від сексу заради Інтернету, але і від спілкування з родиною. Люди часто цього не усвідомлюють, але залежність від Інтернету все частіше стає різновидом психічного розладу".
Серед міст, в яких користувачі проводять в Мережі більше всього часу виявилися практично всі найбільші міста Росії.
(Джерело RU: tdaily.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting