Америка відмовляється від ТБ
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
07.08.12 06:53
There are no translations available.

Амереканське ТВЗ початку 2012 року понад 400 тис. домогосподарств у США відмовилися від використання платних сервісів ТБ, будь то кабельні або супутникові.
На майбутньому тижні мають з'явитися фінансові звіти провідних гравців місцевого ринку, які швидше за все підтвердять його подальше падіння.
Так, наприклад, найбільший кабельний гравець Time Warner Cable показав десятий за рахунком збитковий квартал поспіль, втративши 169 тис. абонентів. Супутниковий гігант DirecTV також у другому кварталі несподівано виявив відтік у розмірі 52 тис. абонентів, що стало для компанії шоком, так як це сталося вперше.
Однак наведені вище дані не означають, що американські глядачі відмовляють собі в платному ТВ-контенті повністю: їх увага зміщується на користь інтернет-сервісів типу Netflix, Hulu, iTunes і Amazon. І хоча 400 тис. абонентів це всього лише 0,04% від 114 млн. домогосподарств США, даний тренд все одно дуже важливий.
Кількість підключених до платного ТБ домогосподарств США, тис.
Оглядачі американського ТБ ринку для цього явища придумали такий термін: абоненти «обрізають кабелі» (cutting the cord). Що означає, що вони відмовляються від кабельних провайдерів на користь мережевих сервісів. Парадигма тут така ж, як і у випадку з відмовою від продукції рекорд лейблів на користь цифрової музики, від друкованих книг - на користь електронних і так далі.
Деякі «традиційні» платні оператори ТБ США при цьому не залишають спроб взяти процес відтоку абонентів під контроль: наприклад, Time Warner промоутує можливість дивитися контент Netflix за допомогою власного інтернет-сервісу.
Інші компанії, такі як NBC Universal, не квапляться змінювати свою бізнес-модель. Цей провайдер безкоштовно транслює Олімпійські ігри в Лондоні, але тільки для вже існуючих абонентів. Крім того, безкоштовні трансляції ведуться із затримками.
(Джерело RU: tdaily.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting