Відсутність у людини аккаунта на Facebook психологи вважають підозрілою
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
01.08.12 08:06
There are no translations available.

Аккаунт в FacebookВідсутність профілю в соцмережі може бути первинною ознакою, яка дозволяє припустити асоціальний характер особистості людини, яка в кінці кінців може стати маніяком.
Німецький психолог Крістоф Меллер звернув увагу на той факт, що у норвезького терориста Андерса Брейвіка і у 24-річного Джеймса Холмса, який недавно влаштував розстріл глядачів в кінотеатрі американського міста Аврора, не було аккаунта в Facebook.
На підставі даного факту експерт вибудовує цілу теорію щодо особистостей маніяків, які відзначилися масовими вбивствами в різних країнах.
На думку Меллера, відсутність профілю в Facebook може бути первинною ознакою, яка дозволяє припустити асоціальний характер особистості людини. У майбутньому, можливо, такі спостереження допоможуть виявляти потенційних злочинців до того, як вони вчинили злочин.
Роботодавці часто теж проводять попередній скринінг кандидатів на займану посаду, звертаючи увагу на ту інформацію, яку людина публікує в соціальній мережі.
Якщо у людини взагалі немає профілю, то такі кандидатури навіть не розглядають. Вважається, що така людина або щось приховує, або просто не має друзів, тобто асоціальна.
Досі частіше повідомлялося про психологів, які пропонували шукати маніяків всередині соціальних мереж, а не за їх межами, а також попереджали, що захоплення соціальними інтернет-медіа збільшує ризик здійснення безконтрольних вчинків.
Наприклад, канадський психолог Сорайя Мехдізаде з Йоркського університету ще кілька років тому експериментальним шляхом виявила, що шанувальники соціальної мережі Facebook відрізняються низькою самооцінкою і схильністю до самозамилування. Дослідниця пояснює отримані результати тим, що Facebook дає не впевненим у собі людям можливість легко заводити нові знайомства та надає їм простір для самоствердження.
Відомий британський учений баронеса Сьюзан Грінфілд впевнена, що у людей, які підсіли на Facebook або Twitter, помітно знижений рівень концентрації уваги, зате підвищена потреба в негайній оцінці і втрачені багато невербальних навичок - такі як здатність дивитися в очі під час розмови. Все це є ознакою "кризи ідентичності" - цим терміном в психології позначається втрата людиною або соціальною групою уявлення про своє місце в суспільстві і про свою самоцінність.
Психолог із Данії Андерс Колдінг-Йоргенсен також вважає, що через захопленості комп'ютером підлітки втрачають соціальні навички. На його думку, спілкування за допомогою так званих соціальних мереж подібно непомірному споживанню "Кока-коли".
"Facebook і Twitter обманюють мозок, змушуючи його повірити, ніби електронне спілкування задовольняє соціальні потреби школярів, - до такого висновку прийшли недавно Колдінг-Йоргенсен і його колеги з Національного інституту громадського здоров'я Данії. - Однак тіло знає, що сидить на стільці, воно не відчуває мови жестів, не відчуває близькості і запаху інших людей. Це все одно, що пити кока-колу, уявляючи, ніби в організм надходить досить поживних речовин і вітамінів".
(Джерело RU: segodnya.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting