DARPA запускає "пошуковий" конкурс для шпигунів-аматорів
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
30.07.12 16:19
There are no translations available.

Оборонне наукове агентство DARPAОборонне наукове агентство DARPA готує новий "мисливський" конкурс з призом в 50 тис. дол. На цей раз не потрібно шукати повітряні кулі або злочинця, який втік.
Доведеться займатися "справжньою" військовою роботою - знаходити корисну інформацію (наприклад, людей, місця, речі і події) в масиві візуальної інформації, отриманої з сенсорів безпілотних розвідників, вуличних камер, мобільників і т.д.
Аналіз великого обсягу даних, які генерує гігантська розвідувальна машина Пентагону, вже давно став ключовою проблемою американських військових. На сьогодні тільки в ВВС США працюють понад 5000 осіб, які "розгрібають" гігабайти інформації з літаків-розвідників. Вирішити цю проблему планують за допомогою краудсорсингу, тобто залучення громадськості. Можливо, найактивніші й талановиті конкурсанти зможуть знайти оптимальний алгоритм обробки інформації.
У ході минулих конкурсів DARPA були як успіхи, так і невдачі, але в цілому досвід краудсорсингу оцінюється вкрай позитивно, і військові планують розвивати даний напрямок.
В ході нового конкурсу фахівці DARPA відберуть 6-8 команд, вручать їм по 10 тис. дол на обладнання, а також відкриють доступ до нетаємно набору даних, у тому числі "знятому з землі відео людської діяльності в містах і сільській місцевості, лідарних знімках з високим дозволом великої міської та гірської території, неструктурованих аматорських фотографій і відео, які ніби-то зроблені мобільним телефоном противника". Учасникам пропонується використовувати програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке могло б відсортувати ці дані і виділити з них цінну інформацію.
Протягом 2 місяців конкурсанти будуть розробляти і демонструвати прототипи своїх програмних продуктів. Якщо результати будуть задовільними, переможці отримають по 20 тис. дол на доопрацювання програм. Вихідні коди, документація і ліцензія на використання будуть належати уряду США, але при цьому команди збережуть за собою деякі комерційні права.
(Джерело RU: rnd.cnews.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting