Інтерактивна інфографіка показує еволюцію Інтернету, розвиток браузерів і веб технологій
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
30.07.12 16:10
There are no translations available.

Інфографіка еволюції ІнтернетуСучасний Інтернет - це постійно зростаюче число сторінок і веб-додатків, пов'язаних між собою посиланнями. Він повний відеороликів, фотографій та інтерактивного контенту.
Однак взаємодія веб-технологій, завдяки яким все це так злагоджено працює, залишається прихованою від очей звичайного користувача.
Веб-технології поступово розвинулися до такого рівня, що у розробників з'явилася можливість створювати веб-зміст нового покоління. Сьогоднішній Інтернет є результатом безперервних зусиль відкритої веб-спільноти, яка допомагає розробляти такі технології, як HTML5, CSS3 та WebGL, і домагається їх підтримки всіма браузерами.
Кольорові стрічки на інфографіці представляють взаємозв'язок між веб-технологіями і браузерами, завдяки яким нам доступно стільки функціональних веб-додатків.
Інтерактивна інфографіка розповідає про еволюцію Інтернету і найбільш відомих браузерів, таких як Mosaic, Netscape, Opera, Internet Explorer, Safari, Firefox та Chrome, а також найважливіші веб-технології - HTML, CSS і javascript - починаючи з 1993 року.
(Джерело RU: webtun.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting