Росіянин створив глобальну карту Інтернету
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
30.07.12 12:20
There are no translations available.

Глобальна карта ІнтернетуРосіянин Руслан Єникеєв створив глобальну Карту Інтернету, згрупувавши 350 000 сайтів з 196 країн у всіх доменних зонах відповідно до переходів користувачів між ними.
Уявіть собі, що Інтернет - це Галактика, в якій планети - це сайти, згруповані між собою за кількістю зв'язків один з одним. Розмір кожної «планети» на карті вказує на відвідуваність сайту, а колір - на національну приналежність (так, світлоголубим кольором показаний американський сегмент Мережі, а червоним - російський). Чим більший трафік між окремими сайтами, тим ближче їх «планети» розташовані одна до одної. Сайти з великою кількістю зв'язків між собою об'єднані в кластери.
Карту Інтернету можна сортувати за країновою ознакою. Так, найбільші «планети» на карті Рунета - це пошуковик «Яндекс», портал Mail.Ru, російськомовний Google і соцмережа «ВКонтакте», які зібрали навколо себе безліч сайтів-супутників, які отримують трафік з цих ресурсів.
У другому ешелоні за відвідуваністю - «Одноклассники», Livejournal, Rambler, Liveinternet, Narod.Ru, Lenta.Ru, RuTracker.org, Ucoz.Ru. Автор докладно описав схему дії алгоритму, що ліг в основу карти Інтернету, в блогпості співтовариства «Хабрахабр».
Так виглядає фрагмент карти з українськими сайтами:
Карта Інтернету - це некомерційний проект. Пожертвувати гроші на його підтримку можна за допомогою спеціальної форми на сайті через платіжну систему PayPal.
(Джерело RU: ruformator.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting