Міські таксофони Нью-Йорка замінять на безкоштовні точки доступу Wi-Fi
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
14.07.12 13:21
There are no translations available.

Безкоштовний повсюдний Wi-FiПовсюдне поширення стільникового зв'язку зробило дротяні телефони пережитком минулого, а разом з ними і вуличні таксофони.
У багатьох містах їх демонтують через непотрібність, але тільки не в Нью-Йорку - адміністрація цього міста знайшла їм застосування, тепер вони будуть роздавати бездротовий Інтернет на високій швидкості і абсолютно безкоштовно. Вірніше, самі таксофони таки знімуть, але їх стенди залишаться стояти, і саме в них будуть вмонтовані точки доступу Wi-Fi.
Як заявила адміністрація Нью-Йорка, за користування Інтернетом за допомогою цих хотспотів не доведеться платити, потрібно буде лише погодитися з певними правилами, викладеними на сайті по туризму в США. Без відповідної галочки в Глобальну Мережа користувача не пустять. В якості пробного каменя точки доступу Wi-Fi займуть місця таксофонів в Квінсі, Брукліні і Манхеттені, і якщо затія буде успішною (а вона обов'язково буде - хто ж не любить швидкий і безкоштовний Інтернет), то ця доля чекає таксофони і в інших районах міста .
Згідно зі статистикою, на території Нью-Йорка розташовано трохи більше 13 000 вуличних телефонів, відповідно, буде 13 000 нових хотспотів, сигнал яких можна зловити на відстані до 100 метрів від джерела.
Це означає, що безлімітний Інтернет буде доступний в будь-якій точці міста. Звичайно, владі Нью-Йорка доведеться вкластися в цей проект, оскільки встановлення однієї точки доступу обійдеться в 2000 доларів. Виникає логічне запитання - чому влада готова інвестувати настільки великі кошти в розвиток Всесвітньої Павутини, не вимагаючи нічого натомість? У чому її вигода? Відповіді на ці питання навряд чи будуть дані. Хоча, яка нам різниця? Краще будемо заздрити жителям Нью-Йорка, адже у нас, де і діал-ап є далеко не скрізь, про безкоштовний повсюдний Wi-Fi залишається тільки мріяти.
(Джерело RU: gizmonews.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting