В Україні створена єдина інтернет-платформа платного контенту
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
27.05.12 15:27
There are no translations available.

Компанія Dune HD GmbHКомпанія Dune HD GmbH, постачальник обладнання для перегляду IPTV/VOD/OTT контенту, створила медійну платформу, яка включає в себе всі доступні на сьогоднішній день легальні інтернет-сервіси.
До цих сервісів входять IPTV, VOD, а також різні онлайн-додатки, в тому числі, програми з підтримкою популярних соціальних мереж. Партнерами компанії Dune HD виступили такі українські сервіс-провайдери, як: Oll.tv, Megogo.net, Divan.tv а також телекомпанія «Поверхность ТВ» і корпорація UBG. Крім того, підтримується IPTV-мовлення в мережах таких інтернет-провайдерів, як Kolo.tv, IP.net, Lanet та багатьох інших.
Медійна платформа Dune HD надає можливість перегляду великої кількості телевізійних каналів, що транслюються даними провайдерами в форматах стандартної і високої чіткості. Велика частина доступного контенту надається безкоштовно.
Також варто особливо відзначити, що в рамках сервісу oll.tv користувачам будуть доступні трансляції футбольних матчів «Євро 2012» в HD-якості.
Технічно платформа реалізована на базі універсальних медіацентрів Dune HD, які дозволяють користуватися онлайн-сервісами і програвати мультимедійні файли (відео, аудіо, фото) з домашньої колекції, використовуючи в якості носіїв інформації жорсткі диски, флеш-накопичувачі або ресурси локальної мережі - ПК або NAS.
(Джерело RU: iksmedia.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting