Google видалила близько 2,5 млн. посилань на ресурси, які порушують авторські права
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
27.05.12 15:21
There are no translations available.

Видалення з пошукового індексуНайбільша кількість запитів на видалення посилань на піратські ресурси надійшло від виробника програмного забезпечення - компанії Microsoft.
Компанія Google опублікувала дані за останні 11 місяців про запити на видалення з пошукового індексу посилань на ресурси, які порушують авторські права. У більшості випадків такі портали пропонують користувачам несанкціонований доступ до програмного забезпечення, а також музичного та відео контенту.
Згідно з наданою Google статистикою, найчастіше запити на видалення посилань надходили від компанії Microsoft. Всього за період з липня 2011 року по травень 2012 Google обробила 2,5 млн. запитів, які були відправлені з Microsoft і стосувалися посилань на піратські копії її продукції.
Друге місце в рейтингу відводиться американської компанії NBC Universal, яка управляє декількома телевізійними мережами та кіностудіями. На її рахунку 1 млн запитів.
Зміст запитів не розголошується компаніями, проте в Microsoft підтверджують, що більшість з них стосуються піратських копій програмного забезпечення. Про це повідомляє Knoxnews.
«Кожного місяця Microsoft вимагає видалення посилань, які порушують авторські права компанії для того, щоб користувачі не купували і не завантажували контрафактне ПЗ», - заявив прес-секретар Microsoft.
З проханням про видалення посилань у Google також зверталися компанії, які входять до складу Recording Industry Association of America. Ця організація подала більше 416 тис. запитів. Відзначимо, що представники організації не раз висловлювали занепокоєння на рахунок піратства в Інтернеті, і вимагали посилення покарання за порушення авторських прав.
У десятку лідерів за кількістю відправлених запитів потрапили такі компанії, як Universal Music, Sony Music і сайт BangBros.com.
За заявами Google запити обробляються протягом 11 годин, незважаючи на те, що з кожним днем їх кількість збільшується. Іноді за один тиждень компанія отримує більше 250 тис. запитів.
Найчастіше, як порушники авторських прав в запитах, спрямованих в Google, значилися такі ресурси: filestube.com (близько 390,000 посилань), torrentz.eu (більше 147,000 посилань) і 4shared.com (більше 132,000 посилань).
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting