Жителі Данії не бояться сидіти занадто довго перед екраном комп'ютера
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Найактивніші користувачі ІнтернетуДатчани - одні з найактивніших користувачів Інтернету в Європі. Про це свідчить дослідження "Використання IT /інформаційних технологій/ населенням - 2011", опубліковане в останньому випуску альманаху "Статистика Данії".
Згідно з наведеними в ньому даними, 70% датчан люблять електронний шопінг. Правда, більше довіри жителі країни відчувають до національної торгівлі он-лайн, так як 91% інтернет-покупок здійснюються в межах Данії.
В минулому році датчани також широко використовували Інтернет для пошуків нового друга чи подруги - 8% населення країни відвідували сайти знайомств. Між іншим, згідно зі статистикою, датчанки, начебто, більше схильні шукати любов у світовій павутині, ніж датчани-чоловіки.
Дослідження свідчить, що жителі Данії частіше за всіх у Євросоюзі спілкуються з владою за допомогою Інтернету. В минулому році на сайти різних адміністративних органів зайшли 78% датчан. В Європі цей показник становить у середньому лише 35%.
58% датчан у віці 16-74 років підключені до соціальних мереж, наприклад, Facebook. В інших країнах ЄС показник становить в середньому 38%. Примітно, що літні не є винятком: майже кожен п'ятий датчанин у віці 65-89 років зареєстрований, принаймні, в одній соціальній мережі.
У Данії 90% сімей підключені до Інтернету, за цим показником країна відстає лише від Норвегії, Швеції і Нідерландів.
(Джерело RU: tasstelecom.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting