2011 рік став революційним за числом переглядів відео в Рунеті
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
01.04.12 18:11
There are no translations available.

Користувачі сервісу RuTubeЗа неповний 2011 рік - з березня по грудень - число користувачів сервісу RuTube збільшилася на 20%, а кількість переглянутих роликів зросла майже в два рази.
Про це йдеться в опублікованих результатах дослідження, проведеного найбільшим російським відеопорталом спільно з аналітичною компанією ComScore.
За даними дослідження, в грудні 2011 року російська аудиторія онлайн-відео досягла 47,4 млн. користувачів, а кількість переглянутих ними в цьому місяці відеороликів перевищила 6 млрд. "Виріс і середній час, який користувач щомісяця витрачає на перегляд, - 15,5 години проти 9 годин 20 хвилин", - відзначають автори дослідження. Для порівняння: в США в грудні минулого року онлайн-відео подивилися понад 188 млн осіб.
Експерти з'ясували, що найбільш відвідуваним відеоресурсом серед росіян став портал YouTube, за ним у рейтингу йде російський сервіс Mail.ru Video, а третє місце займають сайти групи "Газпром Медіа"/RuTube, NTV.ru та інші/.
"Соціально-демографічний портрет аудиторії онлайн-відео Рунета за рік фактично не змінився, - йдеться в дослідженні. - Ядро аудиторії становлять молоді люди у віці 15-34 років, на яких припадає понад 60% усіх переглядів". Вони найбільш активні і щомісячно дивляться в середньому 138 роликів, витрачаючи при цьому на перегляд в два рази більше часу, ніж 35-44-річні.
"Кількість відеосервісів в Рунеті зростає, якість доставки поліпшується, і коли у людини виникає бажання подивитися відео, він все частіше звертається до Інтернету", - відзначає генеральний директор RuTube Михайло Іллічов. Каталізаторами зростання, за його словами, стали зростання проникнення широкосмугового доступу в мережу і підключення нових користувачів, а також розвиток технологій, що дозволяють дивитися відео на всіх екранах, підключених до Інтернету - мобільне ТБ, планшети, ігрові консолі.
"Звертає на себе увагу і поява нового соціального відео в форматі "зроблено спеціально для інтернету", - зазначив Іллічов. - Такий контент дуже ефективно заповнює відеопростір мережі, в той час як професійні виробники телевізійного контенту все ще придивляються до можливостей Інтернету".
На думку гендиректора "Газпром Медіа Діджитал" Наталії Дмитрієвої, 2011 рік став революційним з точки зору відеоспоживання в Рунеті. "Тепер можна говорити про те, що тут сформована аудиторія, яка в певних вікових групах порівнянна з аудиторією великих телеканалів", - зазначила вона.
(Джерело RU: tasstelecom.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting