Конгрес США проаналізував діяльність держави в соціальних мережах
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
25.03.12 13:56
There are no translations available.

Конгрес США про діяльність держави в соціальних мережахДослідницька служба Конгресу США (CRS) опублікувала звіт про використання державою нових медіа в якості засобів cвязи з громадськістю та реклами.
Як говориться у звіті, за останні два десятиліття федеральні агентства залучили для зв'язку з громадськістю "нові технології інформаційної комунікації", включаючи електронну пошту, інтернет-сайти, блоги, особисті повідомлення і соціальні медіа, такі як Facebook і Twitter.
Державні організації зареєстрували на себе 1504 доменних імені, що включають тисячі сайтів. 23 з 24 федеральних агентств мають акаунти в Facebook, Twitter і YouTube. Усі 15 федеральних агентств уряду США мають як мінімум аккаунт на Twitter.
У звіті наводяться такі приклади використання соціальних медіа: Армія США використовує сайти для залучення рекрутів, секретар Департаменту енергетики США веде блог на Facebook про енергозбереження, Національне управління архівів і документації дає інтернет-доступ до своїх документів і записів, а також сприяє обміну інформацією своїх користувачів в соцмережах для полегшення пошуку необхідних джерел, державний департамент США використовує Twitter як інструмент публічної дипломатії.
У звіті також проаналізовано, якими особливості має залучення нових медіа в державній діяльності. Соціальні медіа мають велике охоплення аудиторії, в тому числі іноземної. У соціальних медіа, використання яких просто, можна легко задіяти велику кількість службовців. Однак при цьому стираються кордони публічності для державного службовця: кожна його активність в блозі може розглядатися як дія держави. Також наголошується, що цифрові медіа, на відміну від друкованих, можуть бути видалені або підроблені, що несе в собі ризик спекуляцій.
Для зниження ризиків дослідники пропонують уряду прийняти ряд заходів. Необхідно чітко визначити поняття "зв'язки з громадськістю" і "пропаганди", переглянути антілоббістскій закон 1919 стосовно нових медіа, ввести правила активності службовців в соціальних медіа, зобов'язати всіх задіяних в інтернет-активності службовців точно вказувати своє ім'я і посаду, а також доповідати Конгресу про свою активності.
(Джерело RU:tinbao.livejournal.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting