Смерть звичайного телебачення не за горами
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
26.02.12 21:39
There are no translations available.

BitTorrent Live проти телебаченняБатько-засновник легендарного протоколу BitTorrent Брем Коен анонсував нову версію пірингового протоколу, який підтримує потокове мовлення. Протокол отримав назву BitTorrent Live.
За словами програміста, завдяки йому, користувачі зможуть дивитися прямий ефір зі спортивних матчів, концертів, турнірів та інших заходів.
Коен пояснив, що головною метою створення протоколу було «вбивство» телебачення. Завдяки новому протоколу, здійснювати повномасштабне мовлення з багатомільйонною аудиторією зможуть не тільки великі канали, у яких достатньо грошей на обладнання, що здатне обробити великий потік даних, а й звичайні молоді інтернет-канали. У разі використання протоколу BitTorrent Live, основне навантаження (близько 99%) ляже на обладнання користувачів, які і будуть дивитися пряме мовлення.
Розробка нового протоколу тривала три роки, так як стара версія передавала потокове відео з величезною затримкою, але Коену вдалося вирішити цю проблему, добившись «прийнятних» п'яти секунд.
Для перегляду каналів через новий протокол достатньо встановити спеціальну програму BitTorrent Live.
(Джерело RU: pozitivchik.info)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting