У США запущена нова високошвидкісна мережа зі швидкістю в 100 Gbps
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
05.02.12 18:01
There are no translations available.

Monon100Індіана - перший штат, який почне використовувати високошвидкісну мережу зі швидкістю передачі даних в 100 гігабіт на секунду (Gbps).
Нова мережа, призначена для досліджень і освіти, названа Monon100, в 10 разів швидша, ніж використовувана зараз технологія 10GBASE, призначена для передачі даних на швидкості в 10 Gbps.
Мережа була названа на честь залізниці Monon, яка свого часу поєднала університети і коледжі Індіани з іншою частиною світу через Чикаго. Точно так же Monon100 забезпечить доступний високошвидкісний зв'язок між університетами в Індіані, збільшуючи можливості вчених і дослідників, і забезпечуючи нові можливості для співробітництва, яке зможе в свою чергу призвести до нових відкриттів в науці й медицині. Завдяки новій мережі вчені зможуть спільно використовувати масивні обсяги даних, такі як програми для вивчення генів людини, надпотужні електронні мікроскопи або Великий Адронний Коллайдер.
Monon100 простягнулася з Індіанаполіса в Чикаго, поєднуючи Indiana GigaPoP NOC (центр управління даними Університету Індіана), з національною мережею досліджень і освіти США Internet2.
"Цей важливий крок збереже Індіану в центрі мережевого обміну інформацією в Сполучених Штатах і відкриє чудові можливості для того, щоб спільно використовувати інформацію і знання, важливі для підтримки економічної живучості нашої держави і нашого штату", - сказав президент Університету Індіана Майкл А. Макроббі (Michael A. McRobbie)." Неможливість спільно використовувати масивні обсяги даних є однією з найбільших проблем, що стоять в даний час перед американськими дослідниками і новаторами. Ця вдосконалена високошвидкісна мережа допоможе подолати цей бар'єр і дати науковому та медичному співтовариству Індіани потужний інструмент в його безперервних пошуках наукових відкриттів."
Університет Індіани та Університет Пердью в Індіанаполіс стануть першими, об'єднаними безпосередньо за допомогою нової Monon100. Мережа буде доступна всім членам Indiana GigaPoP, включаючи Університет Пердью, Університет Нотр-Дам в штаті Індіана і сам Університет Індіани.
"Indiana GigaPoP зменшує витрати і збільшує швидкість з'єднання для досліджень і діяльності в галузі освіти в Індіані. Безпрецедентна швидкість Monon100 говорить про те, що дуже скоро ми зможемо досягти ще більших результатів, "- сказав Бред Уїлер (Brad Wheeler), віце-президент Університету Індіана і головний співробітник інформаційного відділу. "Indiana GigaPoP завжди була видатним елементом в об'єднанні коледжів Індіани та університетів за допомогою I-Light network (Indiana's Optical Network), в яку тепер включена і Monon100."
"Мережа з такою швидкістю, як Monon100, різко покращує здатність дослідників обробити дуже великі обсяги даних," сказав Девід Жан (David Jent), віце-президента Асоціації мереж Університету Індіани. "Величезні обсяги інформації дуже характерні для таких досліджень, як людський геном і вивчення змін клімату, в яких дані обчислюються петабайт. Щоб передати такий обсяг інформації на нашому нинішньому мережевому з'єднанні буде потрібно 10 або 11 днів. На Monon100 потрібно трохи більше 24-х годин."
До речі, вже ведуться розробки технології для мереж зі швидкістю передачі даних в 1 Tbps, про що ще в 2008-му році заявляв головний розробник стандарту Ehternet Боб Меткалф (Bob Metcalfe).
(Джерело RU: blog.imena.ua)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting