Здобиччю хакерів стали переговори ФБР і Скотленд-Ярду
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
05.02.12 17:26
There are no translations available.

Перехоплення розмови15-хвилинний запис переговорів між представниками американського ФБР і британського Скотленд-Ярду перехопили і виклали в Інтернеті активісти хакерського угруповання Anonymous.
Представники закону 17 січня 2012 як раз обговорювали притягнення до відповідальності хакерів.
Зокрема, співробітники спецслужб обговорювали можливі дії щодо притягнення до відповідальності затриманих активістів Anonymous і виявленню інших членів групи. В оприлюдненому фрагменті розмови мова стосувалася британських активістів хакерського угруповання Райана Клірі і Джейка Девіса, повідомляє ИТАР-ТАСС.
Викладений в мережі запис телефонних переговорів агентів спецслужб був відредагований: були приховані імена деяких обговорюваних осіб.
Крім аудіофайлу хакерське угруповання Anonymous опублікувала також текст електронного листа, нібито відправленого співробітником ФБР своїм колегам у Великобританії, Ірландії, Нідерландах, Швеції і Франції, яке містило пароль, за допомогою якого можна було підключитися до розмови.
ФБР вже підтвердило витік інформації. "Запис конфіденційних переговорів був отриманий незаконним шляхом, у зв'язку з чим проводиться розслідування", - заявив представник відомства Тім Фланнеллі.
У 2010 році хакери Anonymous організували серію атак на сайти компаній і організацій, які перешкоджали діяльності WikiLeaks. За твердженнями учасників хакерської спільноти, вони ратують за свободу поширення інформації та свободу слова в Інтернеті.
Після низки гучних арештів хакери сконцентрували свої зусилля на протидії правоохоронним органам, зокрема, ФБР.
(Джерело RU: www.vesti.ru)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting