Скандал: у резиденції президента Франції користуються файлообмінниками
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
18.12.11 09:20
There are no translations available.

Скандал у ФранціїВидання TorrentFreak з допомогою російського онлайн-сервісу YouHaveDownloaded виявило, що співробітники резиденції президента Франції, переконаного борця з інтернет-піратством, скачували нелегальний контент за допомогою файлообмінної мережі.
Хтось у Єлисейському палаці скачав шість файлів, включаючи "піратські" копії фільмів "Хочу як ти", "Секретна служба Санта-Клауса" і "Як вкрасти хмарочос", а також альбом Greatest Hits групи The Beach Boys.
У Франції діє досить суворе антипіратське законодавство, прийняте, за чутками, не без впливу першої леді країни Карли Бруні, в минулому відомої співачки. Багатьом порушникам авторських прав в країні загрожує відключення від Інтернету.
Сервіс YouHaveDownloaded (YHD) визначає історію BitTorrent-завантажень на основі IP-адреси (унікального номера, який отримує кожен пристрій після виходу в Інтернет). Пошук можна також виконувати за хеш-сумою торрента або ім'ям файлу.
До теперішнього часу в базі даних сервісу зібрано близько 54 млн IP-адрес, понад 118 тисяч торрентів і понад 2 млн файлів. YHD, правда, не враховує динамічні IP-адреси і дозволяє відстежити лише до 20% публічного BitTorrent-трафіку.
Встановити, хто саме качав з торрент-трекерів, дуже складно, оскільки одним IP-адресою могли користуватися відразу кілька людей.
Раніше цього тижня TorrentFreak за допомогою YHD викрив у інтернет-піратстві співробітників декількох великих кінокомпаній, включаючи Sony Pictures, Fox Entertainment і NBC Universal. Не так давно ці студії утворили коаліцію, щоб лобіювати ухвалення законопроекту SOPA, покликаного посилити цензуру в інтернеті.
(Джерело RU: lb.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting