Google+ ввів функцію розпізнавання осіб на завантажених фотографіях
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
10.12.11 21:00
There are no translations available.

Розпізнавання осіб на зображенніКорпорація Google знову обновила свою соціальну мережу, додавши кілька цікавих функцій. Мабуть, жодна з новинок не заслуговує такої уваги, як функція розпізнавання осіб на завантажених зображеннях з подальшим тегування.
Ця функція називається «Find my Face», включити її потрібно самостійно. Варто нагадати, що Facebook представила аналогічний інструмент уже досить давно, потрапивши під шквал критики відразу після анонсу новинки. Зрозуміло, що далеко не кожна людина бажає, щоб його обличчя було упізнано і представлено широкій публіці. Google, пам'ятаючи про проблеми у «колеги», пішов іншим шляхом.
Власне, цей шлях - дати можливість самостійно вибрати, чи бажає особа, щоб система «впізнала» його на якій-небудь фотографії, чи ні. Якщо система бачить людину на фотографії в будь-чиєму облікового запису, вона повідомляє про це пізнаного користувачу, і запитує його про можливість тегування. Користувач може погодиться, і тегування буде вироблено, або відмовитися, в такому випадку для всіх інших він буде залишатися інкогніто, тобто ніякої позначки проставлено не буде.
Разом з Google+ оновився і Gmail, ставши ще більш соціальним, ніж раніше. Тепер в круги з Google+ можна буде додавати користувачів з Gmail. Крім того, контент з Gmail можна буде розміщувати в Google+ без необхідності залишати свій обліковий запис у веб-пошті від Google. Більш того, можна виставити сортування повідомлень в своєму ящику згідно з виставленими раніше пріоритетам для кіл Google+. Ну, наприклад, можна за пару кліків мишкою залишити видимими тільки повідомлення своїх родичів. Ну, або навпаки, тільки повідомлення від незнайомих людей, які не входять ні в одне з кіл на Google+.
Загалом-то, поновлення досить значущі, так що варто спробувати з ними попрацювати. Всі ці функції стануть доступні для всіх користувачів (а не для тестової групи) протягом кількох днів.
(Джерело RU: habrahabr.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting