Компанія, «викрита» Wikileaks, заперечує стеження за українцями
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
10.12.11 20:33
There are no translations available.

Компанія "Альтрон"Харківська компанія «Альтрон», яка виробляє обладнання для забезпечення та управління безпекою, заперечує причетність до стеження за українцями.
Як повідомили «Коментарям» у компанії, ЗАТ «Альтрон» ніколи не намагалося і не здійснювало збір особистих даних або будь-яких інших відомостей користувачів комп'ютерів і мобільних телефонів, їх аналіз або будь-яку іншу обробку і наступну передачу таких відомостей будь-яким особам, у тому числі, органам влади України або інших країн.
«ЗАТ« Альтрон »здійснює господарську діяльність на законних підставах суворо дотримуючись чинного законодавства України та глибоко поважає права і свободи людини, суспільну мораль і принципи права», - сказано в повідомленні компанії.
Нагадаємо, що раніше сайт Wikileaks оприлюднив список компаній, що виробляють обладнання для «прослушки», пошуку «жучків» і моніторингу даних в Інтернеті. За даними ресурсу, ці компанії співпрацюють з державами різних країн. Втім, про те, якого роду ця співпраця, Wikileaks не повідомляє.
У списку компаній виявилося два виробники з України
Відзначимо, що, згідно із законодавством України, право знімати інформацію з каналів зв'язку, застосовувати інші технічні засоби отримання інформації, надається оперативним підрозділам для виконання завдань оперативно-розшукової діяльності при наявності передбачених статтею 6 Закону про Оперативно-розшукову діяльність підстав.
(Джерело RU: internetua.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting