Gartner опублікувала прогноз розвитку Інтернету до 2016 року
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
02.12.11 17:51
There are no translations available.

Тенденції у сфері ІТДослідницька компанія Gartner спрогнозувала тенденції в сфері IT на 2012-2016 рр.: кіберзлочинність зросте, а ринок соціальних мереж значно скоротиться.
Згідно з прогнозами компанії, більшість організацій не зможуть справлятися з великими потоками інформації (big data), які дозволяють збільшувати обсяг цифрових даних, які аналізуються підприємствами для прийняття більш правильних рішень і розробки стратегій розвитку. На думку аналітиків компанії, це пов'язано з тим, що більшість компаній не мають технічної можливості працювати і здійснювати управління big data. Gartner спрогнозувала, що до кінця 2015 року понад 85% найбільших компаній США не зможуть навчитися ефективно користуватися big data для підвищення власної конкурентоспроможності.
Крім того, дослідники компанії вважають, що до кінця 2016 року понад 50% великих компаній будуть зберігати важливу інформацію про своїх клієнтів і користувачів не на власних серверах, а у центрах обробки даних зовнішніх провайдерів, що дозволить їм заощаджувати на IT витратах.
На ринку програмного забезпечення до кінця 2015 року для персонального комп'ютера буде розроблятися тільки один продукт з п'яти, так як користувальницький ринок ПЗ в більшій мірі буде націлений на мобільні пристрої, такі як смартфони та планшети. Найближчим часом ринок обчислювальної техніки в 90% випадків буде належати саме смартфонам і планшетів.
За прогнозами аналітиків, в 2013-2014 роках відбудеться крах інвестиційного міхура, пов'язаного з соціальними мережами і соціальними промисловими технологіями. У боротьбі за споживача провайдери самі почнуть пропонувати подібні послуги. В кінцевому результаті переможе ряд найбільш великих фірм і такі провідні компанії, як Microsoft, IBM, Oracle, Google і VMware, у випадку, якщо вони приєднаються до розробки соціальних технологій.
(Джерело RU: securitylab.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting