Сумні цифри американського ШПД
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
25.11.11 20:21
There are no translations available.

Широкополосний доступ в ІнтернетЗгідно з дослідженням Pyramid Research, до 2016 року, як очікується, трохи більше 14 млн. домогосподарств в «країні переможного Інтернету», в США, будуть підключені до оптики (FTTH).
Частка цих підключень на широкосмуговому ринку складе ... всього 14%. Все інше дістанеться застаріваючому ADSL та кабельному телебаченню. Зараз найбільшим оператором, що розвиває на доступі оптику, є Verizon. З 2008 року, коли компанія почала надавати корпоративним і приватним користувачам послуги FTTH, її абонентська база зросла до 4 500 тис. клієнтів за результатами другого кварталу поточного року. Так що ініціатива інтернет-бегемота Google, де зібралися будувати надшвидкісні мережі доступу в малих містах, проводячи оптику до кожного будинку, як видно впаде на благодатний грунт.
Варто відзначити, що ринок широкосмугового доступу в США не виняток з правил. Якщо подивитися на світову статистику, наведену недавно ABI Research, у другому кварталі цього року з 539 млн. абонентів фіксованого широкосмугового доступу до оптики було включено лише близько 13%, 69,6 млн.
За даними J`son & Partners Consulting, як повідомляє RUМЕТРІКА, у другому кварталі минулого року на Ethernet (FTTB) у Росії доводилося частка в 42%, на ADSL 50%, а на кабельне телебачення (DOCSIS) близько 8%. Незрозуміло, чому про такий факт випередження, який однозначно свідчить на користь Росії, ще мовчить міністр. Адже виходить, що за показниками якісності доступу на перспективу Росія перевершили багато розвинених країн, а не тільки «Німеччину і Францію» ... Ось тільки таких успіхів на ниві широкосмугового доступу оператори досягли скоріше всупереч волі керівництва міністерства зв'язку, маючи на увазі і минулу адміністрацію.
Скористатися мідною інфраструктурою російських монополістів від зв'язку (вже певно в колишньому часу) - природних операторів, було дуже складно, а часто і неможливо. Це штовхало альтернативних провайдерів на будівництво мереж за новими технологіями, де істотну частку природно і зайняв Ethernet. Як видно, цей наочний приклад показує, як відсутність регулювання конкуренції і так і не прийняті правила недискримінаційного доступу до мережі зв'язку природних монополій, привели до кращого результату.
(Джерело RU: nag.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting