Європейський Суд захистив право інтернет-провайдерів не фільтрувати контент
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
25.11.11 19:39
There are no translations available.

Європейський Суд захистив провайдерівЯк повідомляє TechFruit, Європейський Суд (European Court of Justice) в рамках судового позову ухвалив рішення на користь інтернет-провайдерів.
Він дозволивши їм не виконувати судові приписи будь-яких більш низьких інстанцій щодо фільтрації контенту, який порушує авторські права, якщо цей контент не міститься на ресурсах, безпосередньо пов'язаних із самим інтернет-провайдером.
Таким чином, інтернет-провайдер не зобов'язаний забезпечувати фільтрацію або блокування доступу своїх користувачів до тих ресурсів, які прямо чи опосередковано порушують діючі авторські права в країнах ЄС та на міжнародному рівні.
Подібне судове рішення стало несподіванкою для лобістів і великих правовласників, позови яких могли б зобов'язати національних і локальних провайдерів блокувати доступ до файлових хостингів, сайтів і соцмереж, обвинувачених в порушенні авторського права.
Разом з тим, рішення Європейського Суду може стати вагомим аргументом проти так званого «антипіратського акту», який зараз намагаються прийняти в Конгресі США і деяких країнах Європи. Провідні інтернет-компанії вже різко розкритикували подібний законодавчий акт.
(Джерело RU: ain.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting