Халявний Інтернет для будь-якого українця з 15 листопада!
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
12.11.11 19:25
There are no translations available.

Халявний Інтернет в Україні  В кінці листопада поточного року завершується процес обладнання 730 публічних бібліотек України комп'ютерною технікою в рамках другого етапу Програми «Бібліоміст», яка модернізує доступ до інформації в бібліотечних установах.
На початок 2011 року в Програмі взяли участь до 270 публічних бібліотек, отже до кінця листопада «Бібліоміст» охопить близько тисячі бібліотек Україні.
  • 15 листопада відбудеться урочисті заходи з нагоди відкриття пунктів безкоштовного доступу до Інтернету в Центральній міській бібліотеці м. Рубіжне.
  • 16 листопада відкриється вільний доступ до Мережі в Центральній бібліотеці ЦБС м. Ровеньки.
Програма «Бібліоміст» працює в Україні з 2008 року, фінансується «Фондом Білла і Мелінди Гейтс» і планує обладнати новітніми технологіями 1600 бібліотек. У 24 областях України й у Криму "Бібліоміст" створив регіональні тренінгові центри, на базі яких бібліотекарі навчаються сучасним технологіям і роботі в мережі для надання інноваційних послуг користувачам бібліотек. Публічні бібліотеки України, які вже приєдналися до Програми, що реалізують найрізноманітніші проекти на основі безкоштовного доступу до всесвітньої мережі Інтернет та змінюють на краще життя громадян.
"Бібліоміст" - це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури України та Української бібліотечної асоціації, на підтримку якої Фонд Білла і Мелінди Гейтс надав грант на суму 25 мільйонів доларів США . Для сприяння досягненню цілей програми, корпорація Microsoft безкоштовно передасть публічним бібліотекам України програмне забезпечення на суму близько 9 мільйонів доларів США.
(Джерело RU: internetua.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting