Число LTE-з'єднань досягне 80 млн уже в 2013 році
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
30.10.11 19:43
There are no translations available.

Ріст LTEРік 2011-й добігає кінця, і аналітики починають вдивлятися в майбутнє кожного сегмента IT-ринку. Наприклад, компанія ABI Research очікує швидкий розвиток LTE.
Long Term Evolution (LTE) - це наступний значний крок в області широкосмугового бездротового інтернет-з'єднання, який оцінять як підприємства, так і пересічні споживачі. З розвитком бездротових мереж подібні технології 4G будуть займати все більш міцні позиції. Причому це має відбутися якомога швидше, оскільки існуюча інфраструктура перевантажена зростанням числа пристроїв, які активно використовують хмарні служби.
ABI Research прогнозує, що в найближчі два роки, справді, очікується досить швидке поширення мереж LTE: в кінці 2013 року вона очікує, що кількість з'єднань LTE досягне 80 млн. Аналітики також відзначають, що оператори зараз не створюють особливого шуму навколо розгортання нових бездротових технологій.
У Саудівській Аравії, наприклад, існує три основних стільникових оператора: Mobily (Etihad Etisalat), Saudi Telecom Company (STC) і Zain Saudi Arabia. Всі вони вже розгортають мережі TD-LTE зі спектром 2,5 ГГц. У Польщі оператор Aero2 також використовує для служб TD-LTE частоти 2,5 ГГц. Іншими переважними спектрами є 2,6 ГГц і 700 МГц, але ними справа не обмежується: оператор MobileOne (Сінгапур) просуває FD-LTE з мовленням на частоті 1,8 ГГц.
Так чи інакше, але в найближчі роки число пристроїв і мереж TD-LTE і FD-LTE буде зростати, збільшуватися буде і число передплатників. Аналітик Філіп Соліс (Philip Solis), втім, відзначає, що проблема нестачі діапазонів частот відбивається на різних ринках і особливо це спостерігається в країнах, що розвиваються, де відповідальні органи повільно реагують на потреби ринку.
(Джерело RU: protv.net.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting