Google: уряди все частіше запитують дані про користувачів
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
30.10.11 18:54
There are no translations available.

Урядові запити GoogleGoogle доводиться мати справу з усе зростаючою кількістю урядових запитів на видачу персональної інформації про користувачів, оскільки все більше користувачів працюють в глобальній мережі.
Про це йдеться у статистичних даних, опублікованих компанією у відкритому доступі. У даних повідомляється про те, як саме інтернет-гігант працює з урядовими органами. У звіті розглядається період перших шести місяців поточного року.
Поточна публікація звіту стала для Google вже четвертою, причому в кожному наступному звіті компанія визнавала, що кількість запитів з боку урядових органів зростає. Спочатку компанія почала публікувати звіти під тиском звинувачень на адресу компанії в тому, що вона передає дані користувача владі Китаю, практикуючому інтернет-цензуру. У Google говорять, що насправді компанія отримує запити практично з усього світу, хоча, звичайно, серед країн є і фаворити, такі як США і Китай.
Варто зазначити, що незважаючи на напружену політичну ситуацію в Росії і постійно зростаючий протестний настрій людей, за перші півроку в Google надійшло всього 42 запити на видачу даних користувачів, дві третини з них задоволені. Для порівняння: у США за той же період надійшло 5950 запитів, 63% з яких були повністю або частково виконані.
Всього за перші півроку інтернет-компанія отримала 15 600 запитів на надання інформації, що на 10% більше, ніж роком раніше. За останні 12 місяців кількість запитів склала 25 400. У Google визнають, що це число невелике в порівнянні з кількома сотнями мільйонів користувачів Gmail або з більш, ніж 40 млн. користувачів Google+.
Зараз у компанії говорять, що приблизно дві третини запитів припадають на США, хоча на цю ж країну припадає і найбільше відмов у видачі інформації. Також досить багато запитів припадає на традиційні оплоти демократії - країни Західної Європи, хоча тут більшість запитів пов'язано з даними про людей, що підозрюються в кримінальних правопорушення, таких як вбивства, грабежі, насильство та ін.
Google повідомляє, що найбільше запитів про видачу даних припадає на сервіс Gmail і YouTube. Можна припустити, що в наступному звіті до списку потрапить і Google+. У цей звіт вона не потрапила з об'єктивних причин - мережа була запущена за 4 дні до формального закінчення півріччя. Говорячи про YouTube компанія повідомляє, що значне число запитів було пов'язано з вимогою про видалення відео з насильством або з порушенням чиїхось прав.
Серед усіх країн Google виділяє Індію, де за останні півроку число запитів зросло в рази і за підсумками півріччя склало 1739 запитів про майже 2500 інтернет-користувачів. Найвищий відсоток відмов у видачі даних спостерігався в Аргентини - більше 68% запитів були відкинуті.
(Джерело RU: google.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting