Користувачі "ВКонтакте" зможуть заховати свої профілі від пошукачів
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
16.10.11 13:33
There are no translations available.

Заховати профіль від пошуковикаАдміністрація найбільшої в Рунеті соціальної мережі "ВКонтакте" дозволила користувачам ховати особисті профілі від індексації пошуковими системами, повідомляє РИА "Новости".
Починаючи з п'ятниці, учасники "ВКонтакте" можуть заборонити індексацію пошуковиками їх особистих профілів. Нові налаштування дозволяють приховати аккаунт і від внутрішнього пошуку соцмережі.
Щоб "заховати" свою сторінку від сторонніх очей, користувачеві необхідно вибрати в налаштуваннях приватності один з двох варіантів: "недоступна зовнішнім пошуковим службам" або "недоступна "ВКонтакте" і зовнішнім службам".
Адміністрація ресурсу попереджає, що після зміни налаштувань інформація про сторінку може ще протягом місяця з'являтися в пошуковій видачі, оскільки пошуковики деякий час зберігають інформацію про проіндексовані сайти.
Соціальні мережі неодноразово піддавалися критиці громадськості через порушення приватності. Найбільшій світовій соцмережі Facebook довелося в серпні цього року суттєво змінити налаштування, щоб учасникам було простіше ховати частину інформації про себе.
Сторінки користувачів "ВКонтакте" з'явилися в пошуковій видачі (наприклад, російського пошуковика "Яндекс") в грудні 2010 року. Тоді адміністрація соцмережі уклала угоду з пошукачем, за яким "Яндекс" проіндексував всю відкриту користувачами інформацію на ресурсі.
Однак, після цієї угоди адміністрація соцмережі примусово зробила частину інформації на сторінці користувача публічною. Зокрема, в лютому 2011 року адміністрація заборонила приховувати стіну (спеціальне місце на сторінці користувача, призначене для публічних повідомлень, що залишаються як власником облікового запису, так і його друзями). Через кілька місяців відкритими для перегляду стали і списки друзів користувачів.
Ці нововведення викликали безліч негативних відгуків з боку користувачів. Адміністрація "ВКонтакте" пішла на невеликі поступки, зокрема, дозволила створювати обмежені списки "таємних друзів", які не відображаються на сторінці користувача, але повністю від нових налаштувань не відмовилася.
Соціальна мережа "ВКонтакте" є найбільшою в Росії. Аудиторія соцмережі перевищує 100 мільйонів користувачів, більше 27 мільйонів з яких, за даними LiveInternet, заходять на сайт "ВКонтакте" щодня.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting