"Однокласники" купують технологію розпізнавання облич, яка використовується в Facebook
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
16.10.11 13:16
There are no translations available.

Розпізнавання осіб на фотоРосійська соціальна мережа "Однокласники" придбала у ізраїльської компанії Face.com технологію автоматичного розпізнавання осіб користувачів на фотографіях, аналогічну використовуваній в найбільшій соцмережі світу Facebook з червня цього року.
Ця функція, однак, не буде працювати в захищених альбомах користувачів. Крім того, користувачі зможуть заборонити автоматичне визначення людей на фотографіях для захисту своїх особистих даних.
Нова функція, як повідомляє РИА "Новости" з посиланням на представників ресурсу, буде впроваджуватися у два етапи. Спочатку сервіс з розпізнавання осіб буде визначати кількість людей на фотографії, виділяти їх і пропонувати користувачам самостійно розставити мітки. За словами представників компанії, це нововведення стане доступним в найближчі дні.
На другому етапі система буде не тільки "знаходити" людей на фотографіях, а й визначати, хто саме зображений на знімку. Терміни впровадження цієї технології в адміністрації "Однокласників" поки назвати не можуть.
Функція розпізнавання осіб на "Однокласниках" реалізована за допомогою технологій компанії Face.com.
У Рунеті першим "знаходити" людей на фотографіях навчився фотохостинг "Яндекс.Фотки", що належить найбільшій російській інтернет-компанії "Яндекс". Це відбулося в жовтні.
"Однокласники" - одна з найбільших соцмереж Рунета. За даними компанії TNS, в червні нею щодня користувалися 7,8 мільйона чоловік, що на 44% більше аналогічного показника минулого року.
Дуже страшний сервіс.
Сервіс Tag Suggestions запрацював для учасників Facebook в США в листопаді минулого року, а по всьому світу - у червні поточного року.
У Facebook стверджують, що придумали Tag Suggestions для прискорення процесу проставлення імен на фото. Коли людина завантажує нове фото в Facebook, програма сканує фотографії і порівнює зображення з іншими зображеннями, де відзначений користувач. На основі цих порівнянь програма розпізнає обличчя кожної людини і пропонує автоматично відзначити на зображенні.
Якщо з якихось причин користувач не хоче, щоб програма автоматично його розпізнавала, то він може відмовитися від цієї послуги, помінявши налаштування в профілі, але в цьому випадку його можна буде відзначити на фото вручну. Зняти відмітку можна в будь-який час.
Багато хто, між тим, побоюються, що оскільки активований у всіх користувачів "за умовчанням", Facebook зможе зібрати інформацію майже про всіх учасників мережі. Крім того, програма використовує позначки без повідомлення автора сторінки, а позначені фотографії стають доступними для всіх, навіть якщо вони були розміщені в закритому форматі.
"Користувачі Facebook вважали, що вони просто відзначають друзів. Виявилося, що Facebook створював базу даних для подальшої автоматичної ідентифікації", - заявив виконавчий директор американського Інформаційного центру приватності в електронних засобах комунікації Марк Ротенберг, який вже готує скаргу у Федеральну комісію з торгівлі США, що стосується нового сервісу Facebook.
У минулому схожі претензії висувалися до "кнопки" Like, що дозволяє відзначити і рекомендувати користувачеві Facebook матеріали, що сподобалися в Мережі. Критики вказували на те, що позначки, що залишає користувач, відображаються в його стрічці новин та ущемляють його особистий простір.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting