Незвичний пошук: потрібна інформація в кубі.
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
09.10.11 08:05
There are no translations available.

Інший незвичайний пошукКожен день ми шукаємо яку-небудь інформацію в Інтернеті: ігри, фільми, музику, реферати і т. д. Для цього користуємося звичними для нас пошуковими системами Google ілі Яндекс, але, взагалі-то, ці дві пошукові системи схожі між собою.
Сайт search-cube.com створений для тих людей, яким набрид звичний вид пошуку. Якщо Ви зайдете на пошуковий сайт search-cube.com і введе який-небудь запит, то побачите всі знайдені результати, які будуть надані у вигляді тривимірного куба.
На кожній з сторін куба будуть відображатися по 16 знайдених результатів. При цьому вони будуть відображатися не у вигляді посилань, а у вигляді знімків сайтів. Ви відразу зможете побачити як виглядає сайт і вирішити, чи потрібно Вам заходити на нього чи ні. Якщо в результатах пошуку є зображення або відео, ти Ви їх відразу ж зможете переглянути просто навівши курсор.
Ви можете обертати сторони куба за допомогою клавіш клавіатури або за допомогою мишки затиснувши при цьому кнопку Shift.Для пошуку сайт search-cube.com використовує Google AJAX Search API, тому всі результати будуть відображатися з бази Google. Таким чином Ви могли б зайти на сайт Google і побачити всі ті ж самі результати, але не в такому оригінальному вигляді.
(Джерело RU: intsite.su)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting