За допомогою бездротового роутера можна шпигувати за громадянами
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
02.10.11 06:47
There are no translations available.

Бездротовий роутер Це відкрилося відносно випадково: Ніл Патварі, вчений з Університету Юти в Солт Лейк Сіті та його колеги помітили, що дихання людини впливає на потужність сигналу бездротового зв'язку.
Тобто, завдяки флуктуаціям потужності радіосигналу, можна дізнатися, чи є хто-небудь у кімнаті. Звичайно, дихання людини впливає на цей показник лише коли вона знаходиться в певному місці в приміщенні.
Під час випробування методу, Патварі лежав у ліжку, оточений двадцятьма недорогими радіопередавачами. Вони працювали на частоті 2,4 Ггц - такій же, як у будь-якого сучасного бездротового роутера. Сила сигналу вимірювалася чотири рази за секунду - цього цілком вистачає, щоб виявити коливання сили сигналу, викликані диханням людини.
Зібравши дані за 30 секунд, мережа передавачів змогла точно виміряти частоту дихання людини. Патварі з цього зробив висновок, що його грудна клітка, яка здіймалася з кожним вдихом, змушувала утворені хвилі впливала на радіохвилі, які в результаті ставали слабкішими.
Як це відкриття можна застосувати? Пацієнти, яким необхідно вимірювати частоту дихання, змушені лежати з вставленими в ніс трубками. Якщо вимірювати частоту дихання за допомогою радіохвиль, можна уникнути такої незручності. Втім, у більшості ситуацій трубки все одно знадобляться: лікарі вимірюють не тільки частоту, але й хімічний склад повітря, що видихається.
Тим не менш, у методу є ще одне застосування - Патварі і його колеги довели, що передавач, встановлений за стінами будинку, може ефективно відстежувати рух людей всередині приміщення.
(Джерело RU: blogs.computerra.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting