Європа гальмує з 4G
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
02.10.11 06:33
There are no translations available.

4G в ЄвропіРозгортання мобільних мереж зв'язку четвертого покоління (4G) в Європі відбувається набагато повільніше в порівнянні з США та Азією, де найбільші оператори вже надають сервіси на базі 4G мільйонам абонентів.
Виступаючи поза форумом Broadband World Forum в Парижі, виробники телеком-обладнання та оператори заявили, що поки в Європі швидкісні мобільні інтернет-сервіси доступні тільки жителям Німеччини та скандинавських країн, включаючи Норвегію та Швецію. Що ж стосується інших ключових країн, таких як Франція, Іспанія, Італія і Великобританія, то тут будівництво однієї з різновидів 4G-мереж, LTE, почнеться не раніше 2013 року, оскільки телекомунікаційні регулятори цих країн тільки займаються проведенням аукціонів відповідних ліцензій.
За словами Філіпа Керйера (Philippe Keryer), топ-менеджера Alcatel-Lucent, «Європа сильно відстає». «В інших регіонах феномен LTE вже проявив себе повною мірою», - додав він.
Питання впровадження LTE стандарту знаходится у вивченні у Єврокомісії та ряду національних урядів, які побоюються, що в результаті їх економіки стануть менш конкурентоспроможні.
Оскількі все більше користувачів за допомога смартфонів і планшетів вибирають мобільний веб-серфінг, а також грають в ігри на мобільних пристроях, дивляться відео, трафік даних в мобільних мережах різко зростає.
Телекомунікаційні оператори, приймаючи цею виклик, впроваджують нові технології, починаючи від 4G до переведення трафіку у фіксовані мережі через Wi-Fi, щоб впоратися з новими обсягами трафіку даних. Їх кінцева мета полягає в тому, щоб знизити собівартість передачі кожного біта мобільних даних для збереження своєї рентабельності.
Європейські мережі третього покоління (3G) при цьому надають більш високі швидкості і кращий сервіс, ніж аналогічні мережі в США, вважають галузеві аналітики. Це сталося тому, що вони будувалися протягом останнього десятиліття в жорсткій відповідності до вимог регулюючих органів.
Тому на відміну від США, де у AT&T є серйозні проблеми з якістю сервісу, найбільші європейські гравці, типу Telefonica і France Telecom, просто не мають такої гострої потреби у якнайшвидшому переході на 4G.
Крім того, оператори воліють переходити на 4G поступово, додаючи до мережі все нові райони, де йде велике завантаження-відвантаження даних, наприклад, ділові квартали мегаполісів.
Тим не менше, у Німеччині оператори Deutsche Telekom і Vodafone вже почали будівництво 4G мереж в провінції, в першу чергу тому, що регулятор зажадав від них заповнити недостатність широкосмугового проводового доступу у віддалених місцевостях країни.
Хоча будівництво 4G вимагає серйозних інвестицій, відповідних ліцензій та оновлення обладнання, в кінцевому рахунка нова технологія повинна підняти виручку операторів, оскільки користувачі смартфонів і планшетів будуть вибирати все більш дорогі тарифні плани, вважають експерти.
Йохан Віберга (Johan Wibergh), глава одного з підрозділів Ericsson, тим не менш, заявив, що досі операторам, які вже впровадили LTE, не вдалось отримати більше від клієнтів за поліпшений мобільний сервіс.
Майк Райт (Mike Wright), глава бездротового бізнесу австралійського оператора Telstra, заявив, що його компанія планує отримувати інші види прибутку від щойно розгорнутої у всіх найбільших містах країни мережі 4G. «Ми не підвищили тарифи на LTE, щоб більше клієнтів переключилися на цю технологію. Ми плануємо отримувати іншу вигоду, наприклад, знизити операційні витрати, оскільки передача одного біта в мережі LTE обходиться для нас набагато дешевше», - зазначив він.
(Джерело RU: tdaily.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting